Prázdninová soutěž pro luštitele - Křížovky plné hub

Až se o letních prázdninách vydáte na dovolenou nebo na celodenní výlet do přírody, nezapomeňte se porozhlédnout také po nejbližším lese, protože prázdninové měsíce jsou skvělým obdobím pro sběr rozmanitých druhů hub. A právě jejich názvy jsme ukryli do našich křížovek, jimiž jsme se rozhodli zpříjemnit vaše prázdninové chvíle klidu a odpočinku. Pokud tedy patříte mezi milovníky luštění, neváhejte a pusťte se do toho

Každý prázdninový týden, a to pravidelně ve čtvrtek, se na internetové stránce www.knihovnaprerov.cz/krizovky budou objevovat nové soutěžní křížovky s tajenkami. První z celkového počtu devíti křížovek bude zveřejněna ve čtvrtek 5. července 2018.

Všechny soutěžní křížovky budou vystaveny na webu celé dva měsíce až do neděle 2. 9. 2018, kdy bude celá soutěž ukončena. Do této doby budete moci zasílat správná znění tajenek, a to buď každý týden jednotlivě, nebo hromadně na konci soutěže. Je důležité, aby všechny tajenky byly odeslány v řádném termínu a v případě zasílání přes internet ze stejné e-mailové adresy, a to na knihovní e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Podrobné informace k soutěži naleznete na www stránce www.knihovnaprerov.cz/krizovky.

Přejeme vám krásné léto a mnoho zábavy při luštění.

Prázdninová soutěž pro luštitele - Křížovky plné hub