Městská knihovna v Přerově

Telefon: (+420) 581-334-060 Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Facebook Twitter RSS

Logo knihovny

Vloženo: pondělí, 15 duben 2019 0 komentář

Vážení uživatelé Městské knihovny v Přerově, dovolte nám, abychom Vám popřáli krásné a klidné prožití velikonočních svátků.

Číst dál...

Vloženo: úterý, 09 duben 2019 0 komentář

Hledáte vhodný program pro své děti na letní prázdniny? A co takhle je přihlásit na příměstský tábor, který pořádá na svém dětském oddělení Městská knihovna v Přerově? Pokud chcete, aby vaše děti zažily během letních prázdnin zábavný týden s pestrým a nabitým programem, neváhejte a přihlaste je!

Číst dál...

Vloženo: pondělí, 08 duben 2019 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Krycí jména – to je chytrý, napínavý a zábavný party duel dvou hráčských týmů, jejichž úkolem je odhalit, kteří tajní agenti patří do jejich skupiny. Svůj tým se snaží zdárně dovést k cíli vhodně zvolenými nápovědami kapitán, který jako jediný zná správné řešení. Pozor si ale dejte na nájemného vraha, jehož není radno odhalit!

Číst dál...

Vloženo: sobota, 06 duben 2019 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Na dubnovém setkání seniorů v rámci Kulturní akademie knihovny si připomeneme básnířku a překladatelku Jiřinu Haukovou, členku umělecké Skupiny 42 a jednu z nejvýznamnějších osobností české poválečné literatury, která byla za své dílo oceněna Medailí Za zásluhy i Cenou Jaroslava Seiferta.

Číst dál...

Vloženo: pátek, 05 duben 2019 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)

Dalším představitelem současné domácí literární tvorby, který přijal naše pozvání na besedu a autorské čtení do přerovské knihovny, je spisovatel Martin Reiner. Tento významný organizátor kulturního života, který se dlouhodobě zajímá o život a dílo básníka Ivana Blatného, představí na besedě spojené s autogramiádou své knihy a povypráví o svém profesním i osobním životě.

Číst dál...

Vloženo: čtvrtek, 04 duben 2019 0 komentář

Městská knihovna v Přerově vyhlašuje výběrové řízení na pracovníka/pracovnici pro zabezpečení mzdové, personální a účetní agendy. Máte znalosti a zkušenosti uvedené v požadavcích a rádi byste je uplatnili? Přihlaste se do našeho výběrového řízení.

Číst dál...

Vloženo: čtvrtek, 04 duben 2019 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

„Zatímco západ Turecka v čele s Istanbulem praská ve švech, východ země navštíví jen hrstka těch, co mají dobrodružnější povahu. Přesto a možná právě proto je pro mne oblast Tureckého Kurdistánu nefalšovaným klenotem. Divoké a liduprázdné hory zalité po celou dobu sluncem silně kontrastují s bujarým životem ve městech. Široko daleko jsme téměř jedinými Evropany. Tato oblast mě doslova uhranula nejen díky přírodním krásám, ale také výbornému jídlu a především fantastickým lidem."

Číst dál...

Vloženo: středa, 03 duben 2019 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Také v březnu se můžete v Městské knihovně v Přerově těšit na pravidelný prodej vyřazených knih a časopisů z knihovního fondu. Většinu vámi vybraných knih si budete moci odkoupit za symbolický poplatek 5 Kč, časopisy za 2 Kč.

Číst dál...

Ministerstvo kultury ČRSKIP ČRBibliohelpČte sy rádRosteme s knihouPortál české literaturyCelé Česko čte dětemČtení pomáháČeskoslovenská bibliografická databáze

Nejlepší knihy dětem

 
Městská knihovna v Přerově,
příspěvková organizace
Žerotínovo nám. 211/36
750 02 PŘEROV
 
tel.: (+420) 581-334-060
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ID datové schránky: kefk5ik

Zřizovatel

Zřizovatelem Městské knihovny v Přerově, příspěvkové organizace je Statutární město Přerov.

Další informace

Mapa webu

Prohlášení o přístupnosti

RSS

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Napište nám nebo zavolejte

Dotazy na služby a výpůjčky:
tel.: +420 581 334 068
sluzby@knihovnaprerov.cz

Dotazy na akce:
tel.: +420 581 334 072
aktivity@knihovnaprerov.cz

Další kontakty