Městská knihovna v Přerově

Telefon: (+420) 581-334-060 Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Facebook Twitter RSS

Logo knihovny

Vloženo: pondělí, 10 červen 2019 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Celosvětově oblíbená legendární párty hra tentokrát ve verzi pro celou rodinu! Ve třech kolech hry musí váš tým popsat a uhodnout co nejvíce pojmů! Hráči obdrží karty s pojmy a v prvním kole musí popsat pojem na kartě bez toho, aby ho jmenovali. Ve druhém kole mohou napovědět spoluhráčům pouze jedním slovem. Ve třetím kole už nesmí vůbec mluvit, ale předvedou pojem pantomimou. Užijte si pořádnou párty s bezva hrou Time´s up!

Číst dál...

Vloženo: čtvrtek, 06 červen 2019 0 komentář

Přinášíme Vám další číslo našeho knihovního zpravodaje. Aktuální vydání obsahuje tradiční ucelený přehled připravovaných akcí naší knihovny a nechybí rovněž naše knižní recenze, literární a hudební téma měsíce a řada dalších zajímavých informací. 

Číst dál...

Vloženo: čtvrtek, 06 červen 2019 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Máte rádi napínavé karetní hry? V tom případě je Port Royal pro vás to pravé! Ve stejnojmenném přístavu je pořádně živo a vy doufáte, že uděláte obchod svého života. Neriskujte však příliš nebo zůstanete stát s prázdnou! Vydělané peníze musíte chytře investovat, abyste si zajistili přízeň guvernéra a admirálů a najali do svých služeb i další užitečné pomocníky. Jen tak bude váš vliv vzrůstat a vy si budete moci dovolit podniknout i ty nejprestižnější výpravy!

Číst dál...

Vloženo: úterý, 28 květen 2019 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Holky, kluci, baví vás kreativní tvoření všeho druhu? Rádi pořád něco vyrábíte a hledáte nové nápady a inspiraci? Pak navštivte naši tradiční tvořivou dílnu, která se i v červnu koná ve svém obvyklém čase, a to první úterý v měsíci. A na co se tentokrát můžete těšit? Společně se budeme bavit výrobou pestrobarevného papírového košíčku, který se stane hezkou dekorací vašeho pokoje a poslouží i jako místo na drobné cennosti.

Číst dál...

Vloženo: úterý, 28 květen 2019 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Párty Alias Velká sázka v mnohém připomíná oblíbenou společenskou hru Activity, ale nabízí větší spektrum úkolů, které budou muset soutěžící splnit, aby se jejich tým dostal co nejdříve do cíle! Na hráče postupně čekají jak úkoly slovní a kreativní, tak fyzické činnosti. A aby to všechno nebylo příliš jednoduché, plnění úkolů je samozřejmě omezeno časovým limitem, který nemilosrdně odměřují přesýpací hodiny! Tak se dejte do toho a užijte si s touto party hrou pořádnou dávku legrace a zábavy!

Číst dál...

Vloženo: úterý, 28 květen 2019 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Také v červnu se můžete v Městské knihovně v Přerově těšit na pravidelný prodej vyřazených knih a časopisů z knihovního fondu. Většinu vámi vybraných knih si budete moci odkoupit za symbolický poplatek 5 Kč, časopisy za 2 Kč.

Číst dál...

Vloženo: úterý, 21 květen 2019 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Máš dostatek kuráže? Pak se vydej s ostatními dobrodruhy na panství šíleného profesora, který ukradl několik cenných předmětů z minulosti i budoucnosti. Vaším úkolem bude tyto artefakty najít a vynést je z profesorova panství dřív, než bude pozdě! Ale pozor, nebude to rozhodně vůbec jednoduché – dům je plný nástrah a ďábelský protivník vám bude neustále klást nové pasti!

Číst dál...

Vloženo: pondělí, 13 květen 2019 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Oblíbená rodinná hra Labyrinth nabízí hráčům ve speciálním vydání dobrodružné putování napříč celou Českou republikou. Vydejte se tedy na cestu po zajímavých a turisticky významných místech a památkách naší země a objevujte nejen typické domácí výrobky, ale i zvířata žijící na našem území!

Číst dál...

Ministerstvo kultury ČRSKIP ČRBibliohelpČte sy rádRosteme s knihouPortál české literaturyCelé Česko čte dětemČtení pomáháČeskoslovenská bibliografická databáze

Nejlepší knihy dětem

 
Městská knihovna v Přerově,
příspěvková organizace
Žerotínovo nám. 211/36
750 02 PŘEROV
 
tel.: (+420) 581-334-060
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ID datové schránky: kefk5ik

Zřizovatel

Zřizovatelem Městské knihovny v Přerově, příspěvkové organizace je Statutární město Přerov.

Další informace

Mapa webu

Prohlášení o přístupnosti

RSS

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Napište nám nebo zavolejte

Dotazy na služby a výpůjčky:
tel.: +420 581 334 068
sluzby@knihovnaprerov.cz

Dotazy na akce:
tel.: +420 581 334 072
aktivity@knihovnaprerov.cz

Další kontakty