Městská knihovna v Přerově

Telefon: (+420) 581-334-060 Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Facebook Twitter RSS

Logo knihovny

Vloženo: úterý, 11 prosinec 2018 0 komentář

Přinášíme Vám další číslo našeho knihovního zpravodaje. Aktuální vydání obsahuje tradiční ucelený přehled připravovaných akcí naší knihovny a nechybí rovněž naše knižní recenze, literární a hudební téma měsíce a řada dalších zajímavých informací. 

Číst dál...

Vloženo: středa, 05 prosinec 2018 0 komentář

Listopad je za námi a spolu s ním skončila také naše velká internetová soutěž, prostřednictvím níž jsme si společně připomněli několik slavných přerovských osobností, a to nejen jejich životní osudy, ale také významnou literární, hudební či výtvarnou tvorbu nebo nezapomenutelné sportovní výkony.

Číst dál...

Vloženo: středa, 05 prosinec 2018 0 komentář

Vážení uživatelé Městské knihovny v Přerově,

dovolujeme si vás upozornit na změny v provozní době pracovišť Městské knihovny v Přerově v období vánočních svátků: v době od 22. 12. 2018 do 2. 1. 2019

Číst dál...

Vloženo: středa, 05 prosinec 2018 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Vánoce už klepou na dveře a spolu s nimi je ten pravý čas na naše poslední letošní tvořivé dílny, které na vás v prosinci čekají hned dvakrát! Neváhejte a přijďte si za námi do knihovny vytvořit schránku na dopis pro Ježíška nebo zápich do květináče v podobě sněhuláka! S sebou vám postačí pouze nadšení a chuť tvořit, vše ostatní naleznete v knihovně.

Číst dál...

Vloženo: středa, 05 prosinec 2018 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)

Máme tu poslední prodej vyřazených knih v Městské knihovně v Přerově v letošním roce. Opět jsme pro vás připravili tradiční prodej vyřazených a opotřebovaných knih a časopisů z našeho knihovního fondu. Většinu vámi vybraných knih  si budete moci jako vždy odkoupit za symbolický poplatek 5 Kč a časopisy za 2 Kč.

Číst dál...

Vloženo: čtvrtek, 29 listopad 2018 0 komentář

Vánoce se již kvapem blíží a vy si stále ještě nevíte rady, čím obdarovat vaše nejbližší? Věnujte jim milé překvapení v podobě dárkového poukazu v hodnotě 100 Kč, který slouží jak k zaplacení registračního poplatku u nového uživatele v Městské knihovně v Přerově, tak k prodloužení registrace o další rok u čtenáře stávajícího.

Číst dál...

Vloženo: čtvrtek, 29 listopad 2018 0 komentář

Vážení čtenáři a uživatelé Městské knihovny v Přerově,

dovolujeme si vás upozornit na uzavření pobočky Městské knihovny v Přerově, v místní části Újezdec z technických důvodů, a to od 27. 11. 2018 do odvolání.

Všechny výpůjčky knihovních dokumentů (knihy, časopisy), uskutečněné na této pobočce, byly uživatelům automaticky prodlouženy minimálně do konce měsíce března 2019. Případné existující upomínky nebudou po celou dobu uzavření pobočky dále navyšovány a zůstanou ve výši, v jaké byly před uzavřením knihovny. Všichni uživatelé této pobočky, kteří mají platnou registraci, mohou navštívit ktérékoliv jiné pracoviště Městské knihovny v Přerově nebo jiné místní části a vypůjčit si další knihovní dokumenty. 

O opětovném otevření pobočky knihovny v místní část Újezdec vás budeme včas informovat.

Děkujeme za pochopení a omlouváme se za případné komplikace.

Číst dál...

Vloženo: pátek, 16 listopad 2018 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Zajímáte se o architekturu a je vám blízká země našich sousedů – Polsko? Rádi byste blíže poznali významné památky takových měst, jakými jsou např. Varšava, Krakov, Gdaňsk, Vratislav nebo Sopoty? Pak určitě navštivte poslední setkání letošního roku v rámci Kulturní akademie knihovny, kterým vás podobně jako vloni provede cestovatelka Věra Polidorová.

Číst dál...

Ministerstvo kultury ČRSKIP ČRBibliohelpČte sy rádRosteme s knihouPortál české literaturyCelé Česko čte dětemČtení pomáháČeskoslovenská bibliografická databáze

 
Městská knihovna v Přerově,
příspěvková organizace
Žerotínovo nám. 211/36
750 02 PŘEROV
 
tel.: (+420) 581-334-060
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ID datové schránky: kefk5ik

Zřizovatel

Zřizovatelem Městské knihovny v Přerově, příspěvkové organizace je Statutární město Přerov.

Další informace

Mapa webu

Prohlášení o přístupnosti

RSS

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Napište nám nebo zavolejte

Dotazy na služby a výpůjčky:
tel.: +420 581 334 068
sluzby@knihovnaprerov.cz

Dotazy na akce:
tel.: +420 581 334 072
aktivity@knihovnaprerov.cz

Další kontakty