Městská knihovna v Přerově

Telefon: (+420) 581-334-060 Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Facebook Instagram Twitter RSS

Logo knihovny

Vloženo: úterý, 15 říjen 2019 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Další Velký knižní čtvrtek je tady! Již 17. října 2019 se i v naší knihovně můžete těšit na výběr dvaceti nových knih toho nejlepšího čtení pro letošní podzim. 

Číst dál...

Vloženo: pondělí, 14 říjen 2019 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Jak by měl vypadat tvůj vysněný dům? Chtěl bys raději velkou ložnici s postelí s nebesy, nebo prostorný obývací pokoj s místem na klavír? V této bezva hře se vžiješ do role návrháře, který bude postupně plánovat dům a rozšiřovat jej o další místnosti. 

Číst dál...

Vloženo: čtvrtek, 10 říjen 2019 0 komentář

Vážení uživatelé Městské knihovny v Přerově,

dovolujeme si vás upozornit na uzavření všech oddělení hlavní budovy knihovny na Žerotínově nám. 36 z provozních důvodů ve středu 23. října 2019 a na uzavření studovny ve čtvrtek 24. října 2019, a to z důvodu výměny oken.  

Děkujeme za pochopení a těšíme se na shledanou.

 

Číst dál...

Vloženo: čtvrtek, 10 říjen 2019 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Začátek – tak se jmenuje zatím poslední kniha Lenky Chalupové, kterou přerovská spisovatelka představí veřejnosti na svém autorském čtení spojeném s autogramiádou, kde bude kniha zároveň také slavnostně pokřtěna třemi kmotrami. Celá akce proběhne za hudebního doprovodu kytarového souboru ZUŠ Bedřicha Kozánka v Přerově pod vedením Petra Vařáka.

Číst dál...

Vloženo: úterý, 08 říjen 2019 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Vydejte se s námi v říjnu prostřednictvím další cestopisné besedy z Valašska až na konec světa! Cestovatel Jaroslav Jaroš při promítání svého videa a řady fotografií seznámí posluchače se svým putováním po Jižní Americe, při němž stihl navštívit Argentinu, Chile, Patagonii, Ohňovou zemi nebo Buenos Aires, vidět národní parky, ledovce a hory i zažít jedinečnou plavbu po Beaglově kanálu.

Číst dál...

Vloženo: úterý, 08 říjen 2019 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Ve hře Majesty se stanete králi a královnami, kteří usilují o vybudování prosperujícího království. K tomu potřebují vydatnou pomoc svých oddaných poddaných. Každý poddaný má velmi důležitou úlohu – jak na první pohled docela obyčejná mlynářka, tak například šlechtična.

Číst dál...

Vloženo: pondělí, 07 říjen 2019 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)

V letošním roce slaví Městská knihovna v Přerově 100 let od svého založení v roce 1919. Oslavy vyvrcholí na podzim, a to výstavou v Galerii města Přerova, která detailně zmapuje stoletou historii přerovské knihovny od samotných počátků až do současnosti.

Číst dál...

Vloženo: pondělí, 07 říjen 2019 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Na říjnovém setkání seniorů v rámci Kulturní akademie knihovny si připomeneme českou lékařku a entomoložku Vlastu Kálalovou di Lotti, zakladatelku československé nemocnice v Bagdádu, která se zabývala výzkumem tropických chorob. Byla přezdívána český Albert Schweitzer v sukni.

Číst dál...

Ministerstvo kultury ČRSKIP ČRBibliohelpČte sy rádRosteme s knihouPortál české literaturyCelé Česko čte dětemČtení pomáháČeskoslovenská bibliografická databáze

Nejlepší knihy dětemNejlepší knihy dětem

 
Městská knihovna v Přerově,
příspěvková organizace
Žerotínovo nám. 211/36
750 02 PŘEROV
 
tel.: (+420) 581-334-060
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ID datové schránky: kefk5ik

Zřizovatel

Zřizovatelem Městské knihovny v Přerově, příspěvkové organizace je Statutární město Přerov.

Další informace

Mapa webu

Prohlášení o přístupnosti

RSS

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Napište nám nebo zavolejte

Dotazy na služby a výpůjčky:
tel.: +420 581 334 068
sluzby@knihovnaprerov.cz

Dotazy na akce:
tel.: +420 581 334 072
aktivity@knihovnaprerov.cz

Další kontakty