Městská knihovna v Přerově

Telefon: (+420) 581-334-060 Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Facebook Instagram Twitter RSS

Logo knihovny

Vloženo: čtvrtek, 23 leden 2020

České tajemno – to jsou neuvěřitelná fakta, tajemné nálezy a překvapivé hypotézy. Dějiny jsou plné událostí, které se navzdory vědeckému zkoumání doposud nepodařilo uspokojivě vysvětlit, a které nás provokují svou tajemností. Záhadné archeologické nálezy i podivné záznamy v kronikách naznačují, že minulost je daleko vzrušivější, než si vůbec dovedeme představit.

Číst dál...

Vloženo: úterý, 21 leden 2020

Také v únoru se můžete v Městské knihovně v Přerově těšit na pravidelný prodej vyřazených knih a časopisů z knihovního fondu. Většinu vámi vybraných knih si budete moci odkoupit za symbolický poplatek 5 Kč, časopisy za 2 Kč.

Číst dál...

Vloženo: pondělí, 20 leden 2020

Ve hře Majesty se stanete králi a královnami, kteří usilují o vybudování prosperujícího království. K tomu potřebují vydatnou pomoc svých oddaných poddaných. Každý poddaný má velmi důležitou úlohu – jak na první pohled docela obyčejná mlynářka, tak například šlechtična.

Číst dál...

Vloženo: pondělí, 20 leden 2020

Holky, kluci, baví vás kreativní tvoření všeho druhu? Rádi pořád něco vyrábíte a hledáte nové nápady a inspiraci? Pak navštivte naši tradiční tvořivou dílnu, která se i v únoru bude konat ve svém obvyklém čase, a to první úterý v měsíci.

Číst dál...

Vloženo: pondělí, 20 leden 2020

Máte rádi čaj? Zajímá vás, jak se tento skvělý mok získává? Odkud pochází ona kouzelná rostlina? Jak se pěstuje, zpracovává, jaké druhy rozlišujeme a jak se nápoj správně připravuje? Pokud ano, zveme vás spolu s přednášející Zlatuší Knollovou na procházku čajovým světem spojenou s ochutnávkou různých druhů čajů, kde budete moci jako odborníci posoudit barvu, vůni a chuť připravených nálevů.

Číst dál...

Vloženo: pátek, 17 leden 2020

Abeceda her je nový program pro všechny děti bez rozdílu věku, které rády tráví čas v knihovně nad deskovými hrami i báječnými knihami a navíc se chtějí něco zajímavého dozvědět. Pokud máš tedy po škole čas nebo třeba jen čekáš na další vyučovací hodinu, přijď za námi do knihovny! Setkávat se budeme každé první úterý v měsíci a pokaždé se zaměříme na jiné téma.

Číst dál...

Vloženo: úterý, 14 leden 2020

Městská knihovna v Přerově zve všechny zájemce do počítačového kurzu pro úplné začátečníky, kteří se chtějí seznámit s operačním systémem Windows 10.

Číst dál...

Vloženo: pondělí, 13 leden 2020 0 komentář

Vážení uživatelé Městské knihovny v Přerově,

dovolte nám, abychom vás upozornili na zrušení přednášky Chronický zánět - tichý zabiják, která se měla konat ve čtvrtek 16. ledna 2020 od 17.00 hodin, a to z důvodu náhlého onemocnění přednášejícího.

Číst dál...

Ministerstvo kultury ČRSKIP ČRBibliohelpČte sy rádRosteme s knihouPortál české literaturyCelé Česko čte dětemČtení pomáháČeskoslovenská bibliografická databáze

Nejlepší knihy dětemNejlepší knihy dětem

 
Městská knihovna v Přerově,
příspěvková organizace
Žerotínovo nám. 211/36
750 02 PŘEROV
 
tel.: (+420) 581-334-060
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ID datové schránky: kefk5ik

Zřizovatel

Zřizovatelem Městské knihovny v Přerově, příspěvkové organizace je Statutární město Přerov.

Další informace

Mapa webu

Prohlášení o přístupnosti

RSS

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Napište nám nebo zavolejte

Dotazy na služby a výpůjčky:
tel.: +420 581 334 068
sluzby@knihovnaprerov.cz

Dotazy na akce:
tel.: +420 581 334 072
aktivity@knihovnaprerov.cz

Další kontakty