Prázdninová soutěž pro luštitele - Cizokrajná zvířata v sudoku

Také jste propadli populárnímu hlavolamu zvanému sudoku? Rádi si lámete hlavu nad magickými čtverci a tak dlouho hledáte ty správné číselné kombinace, dokud nezaplníte všechna prázdná políčka? Pak vám možná uděláme radost naší prázdninovou soutěží, v níž sudoku hraje hlavní roli! Pokud budete úspěšnými luštiteli, najdete v tajenkách názvy nejrůznějších cizokrajných zvířat!

Každý prázdninový týden, a to pravidelně v úterý, se na internetové stránce www.knihovnaprerov.cz/sudoku budou objevovat nová soutěžní sudoku různých obtížností s tajenkami. První zadání z celkového počtu devíti sudoku bude zveřejněno v úterý 3. července 2018.

Všechna soutěžní sudoku budou vystavena na webu celé dva měsíce až do neděle 2. 9. 2018, kdy bude celá soutěž ukončena. Do této doby budete moci zasílat správná znění tajenek spolu s číselnou řadou prvního řádku sudoku, a to buď každý týden jednotlivě, nebo hromadně na konci soutěže. Je důležité, aby všechny tajenky byly odeslány v řádném termínu a v případě zasílání přes internet ze stejné e-mailové adresy, a to na knihovní e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Podrobné informace k soutěži naleznete na www stránce www.knihovnaprerov.cz/sudoku.

Přejeme vám krásné léto a mnoho zábavy při luštění.

Prázdninová soutěž pro luštitele - Cizokrajná zvířata v sudoku

(1 Hlasovat)