Městská knihovna v Přerově

Telefon: (+420) 581-334-060 Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Facebook Instagram Twitter RSS

Logo knihovny

Letní luštitelská soutěž - Léčivé rostliny v křížovkách

Až se o letních prázdninách vydáte na dovolenou nebo na celodenní výlet do přírody, nezapomeňte se pozorně rozhlédnout kolem sebe. Prázdninové měsíce jsou totiž skvělým obdobím pro sběr nejrůznějších druhů léčivých rostlin, jejichž blahodárné účinky jistě oceníte – ať už hned nebo třeba v zimním chřipkovém období. A právě názvy užitečných léčivých rostlin jsme ukryli do našich křížovek, jimiž jsme se rozhodli zpříjemnit vaše prázdninové chvíle klidu a odpočinku. Pokud tedy patříte mezi milovníky luštění, neváhejte a pusťte se do toho!

Pravidla soutěže

Každý prázdninový týden, a to pravidelně vždy ve středu, se na internetových stránkách Městské knihovny v Přerově (www.knihovnaprerov.cz/soutez/krizovka/) budou objevovat nové soutěžní křížovky s tajenkami. První z celkového počtu devíti křížovek bude zveřejněna již ve středu 6. července 2016.

Všechny soutěžní křížovky budou vystaveny na webu celé dva měsíce až do neděle 4. 9. 2016, kdy bude celá soutěž ukončena. Do této doby budete moci zasílat správná znění tajenek, a to buď každý týden jednotlivě, nebo hromadně na konci soutěže. Je důležité, aby všechny tajenky byly odeslány v řádném termínu a v případě zasílání přes internet ze stejné e-mailové adresy, a to na knihovní e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Po ukončení soutěže budou vylosováni 3 nejúspěšnější luštitelé, kteří zašlou co největší počet správně vyřešených tajenek. Výherci budou odměněni sešity s křížovkami a ti, kteří nebudou uživateli naší knihovny, získají navíc bezplatnou registraci do 28. února 2017.

Soutěže se mohou zúčastnit jak uživatelé Městské knihovny v Přerově, tak ti, kteří nejsou registrovanými uživateli našich knihovních služeb. Registrovaní účastníci soutěže musí s každou odpovědí uvést své jméno a číslo čtenářského průkazu. Soutěžící, kteří nejsou registrovanými uživateli knihovny, musí s každou odpovědí uvést své kontaktní údaje (jméno, příjmení, rok narození, adresu a e-mailovou adresu, popř. telefonní číslo), abychom je mohli v průběhu soutěže správně identifikovat.

Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci organizátora a jejich rodinní příslušníci. Za rodinné příslušníky se pro účely této soutěže považují osoby tvořící domácnost a/nebo osoby blízké.

Vzory odpovědí na soutěžní otázky:

V předmětu každé odpovědi zasílané e-mailem uvádějte „KŘÍŽOVKY“.

Soutěžící, který je registrovaným uživatelem knihovny:

Znění tajenky č. 1.

Jan KOS
Čtenářské číslo: 123456

Soutěžící, který není registrovaným uživatelem knihovny:

Znění tajenky č. 1.

Jan KOS

Rok narození: 1970
Kosí ulice 11, Kosov 123 45
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
popř. tel.: +420 111 222 333

Těšíme se na vaši účast v soutěži a přejeme mnoho zábavy a úspěchů při hledání správných odpovědí.

Letní luštitelská soutěž - Léčivé rostliny v křížovkách

 

Ministerstvo kultury ČRSKIP ČRBibliohelpČte sy rádRosteme s knihouPortál české literaturyCelé Česko čte dětemČtení pomáháČeskoslovenská bibliografická databáze

Nejlepší knihy dětemNejlepší knihy dětem

 
Městská knihovna v Přerově,
příspěvková organizace
Žerotínovo nám. 211/36
750 02 PŘEROV
 
tel.: (+420) 581-334-060
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ID datové schránky: kefk5ik

Zřizovatel

Zřizovatelem Městské knihovny v Přerově, příspěvkové organizace je Statutární město Přerov.

Další informace

Mapa webu

Prohlášení o přístupnosti

RSS

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Napište nám nebo zavolejte

Dotazy na služby a výpůjčky:
tel.: +420 581 334 068
sluzby@knihovnaprerov.cz

Dotazy na akce:
tel.: +420 581 334 072
aktivity@knihovnaprerov.cz

Další kontakty