Městská knihovna v Přerově

Telefon: (+420) 581-334-068 Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Logo knihovny

Vloženo: úterý, 20 červenec 2021

Děti, máte rádi příběhy o Krtečkovi a baví vás malování? Pak si v srpnu přijďte do naší výtvarné dílničky poslechnout pohádku o vašich oblíbených zvířecích hrdinech a namalovat obrázek s Krtečkem a jeho kamarády!

Číst dál...

Vloženo: pondělí, 19 červenec 2021 0 komentář

Statutární město Přerov, zřizovatel Městské knihovny v Přerově, příspěvkové organizace, vyhlašuje výběrové řízení na obsazení vedoucího pracovního místa ředitele/ky Městské knihovny v Přerově s předpokládaným nástupem k 1. 9. 2021 (nebo dle dohody). 

Číst dál...

Vloženo: pátek, 02 červenec 2021 0 komentář

Vážení uživatelé a návštěvníci Městské knihovny v Přerově,

neustále se snažíme zlepšovat kvalitu i rozsah našich poskytovaných služeb a hledat způsoby, jak vám návštěvu pracovišť přerovské knihovny co nejvíce zpříjemnit. Chystáme pro vás proto během letních prázdnin malou změnu, kterou chceme docílit, abyste v našich nevelkých prostorech měli přístup ke knihovním dokumentům ještě snazší a přehlednější a jejich výběr byl pro vás komfortnější.

Číst dál...

Vloženo: čtvrtek, 01 červenec 2021

Cestování a dobré jídlo k letním dnům zkrátka neodmyslitelně patří, a tak jsme se touto osvědčenou kombinací nechali inspirovat i při přípravě naší prázdninové vědomostní soutěže. Pokud se navíc zajímáte o krajové speciality české kuchyně, nebude pro vás hledání správných odpovědí vůbec žádný problém. A po odeslání vyplněného formuláře, který vás zařadí do slosování o zajímavou výhru, se můžete za poklady české gastronomie klidně vydat do všech koutů naší země!

Číst dál...

Vloženo: středa, 30 červen 2021 0 komentář

Vážení uživatelé Městské knihovny v Přerově,

dovolte nám, abychom vám popřáli příjemně strávené sváteční dny a upozornili vás, že všechna pracoviště přerovské knihovny budou ve dnech 5. 7. a 6. 7. 2021 uzavřena.

Číst dál...

Vloženo: úterý, 29 červen 2021

Baví vás luštění a ze všeho nejradši máte hledání slov v osmisměrkách? Pak vám snad uděláme radost naší prázdninovou soutěží, v níž právě osmisměrky hrají hlavní roli! Pokud budete úspěšnými řešiteli, odhalíte v tajenkách názvy rozhleden, které můžete najít na území celého Česka!

Číst dál...

Vloženo: úterý, 29 červen 2021

Děti, baví vás kreslení a malování? Máte rádi pohádky a ze všeho nejvíc svou oblíbenou pohádkovou postavičku? Pak se přes prázdniny zapojte do naší výtvarné aktivity s názvem Pohádkový vlak!

Číst dál...

Vloženo: úterý, 29 červen 2021

Holky, kluci, baví vás kreativní tvoření všeho druhu? Rádi pořád něco vyrábíte a hledáte nové nápady a inspiraci? Pokud jste také propadli zábavě v podobě skládání obrazců z pestrobarevných zažehlovacích korálků, určitě zavítejte do našich prázdninových tvořivých dílen, kde si můžete vytvořit dílko s pomocí předlohy nebo popustit uzdu vlastní fantazii. 

Číst dál...

Ministerstvo kultury ČRSKIP ČRBibliohelpČte sy rádRosteme s knihouPortál české literaturyCelé Česko čte dětemČtení pomáháČeskoslovenská bibliografická databáze

Nejlepší knihy dětemKnihovny.czSlužba ZískejBookstart

 
Městská knihovna v Přerově,
příspěvková organizace
Žerotínovo nám. 211/36
750 02 PŘEROV
 
tel.: (+420) 581-334-060
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ID datové schránky: kefk5ik

Zřizovatel

Zřizovatelem Městské knihovny v Přerově, příspěvkové organizace je Statutární město Přerov.

Další informace

Mapa webu

Prohlášení o přístupnosti

RSS

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Napište nám nebo zavolejte

Dotazy na služby a výpůjčky:
tel.: +420 581 334 068
sluzby@knihovnaprerov.cz

Dotazy na akce:
tel.: +420 581 334 072
aktivity@knihovnaprerov.cz

Další kontakty