Městská knihovna v Přerově

Telefon: (+420) 581-334-060 Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Facebook Google+ Twitter RSS LinkedIn

Logo knihovny

Vloženo: úterý, 19 září 2017 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Holky, kluci, baví vás kreativní tvoření všeho druhu? Rádi pořád něco vyrábíte a hledáte nové nápady a inspiraci? Pak navštivte naši tradiční tvořivou dílnu, která na vás v říjnu čeká dokonce čtyřikrát, a to v rámci celorepublikové akce Týden knihoven.

Číst dál...

Vloženo: čtvrtek, 14 září 2017 0 komentář

Pokud pravidelně sledujete naše internetové stránky, jistě vám nemohlo uniknout, že se léto v knihovně opět neslo ve znamení soutěží. Po celou dobu prázdnin jste s námi mohli nejen objevovat kulinářské umění nejrůznějších evropských zemí, ale také odhalovat tajenky osmisměrek či oblíbených hlavolamů sudoku, v nichž byly ukryty názvy slavných literárních děl. A konečně ten, kdo trávil své chvíle volna a odpočinku s fotoaparátem po ruce, se s námi mohl podělit prostřednictvím fotosoutěže o své gastronomické zážitky. Na následujících řádcích se dozvíte, jak celé dvouměsíční soutěžní klání dopadlo.

Číst dál...

Vloženo: pondělí, 11 září 2017 0 komentář

Přinášíme Vám další číslo našeho knihovního zpravodaje. Aktuální vydání obsahuje tradiční ucelený přehled připravovaných akcí naší knihovny a nechybí rovněž naše knižní recenze, literární a hudební téma měsíce a řada dalších zajímavých informací. 

Číst dál...

Vloženo: pátek, 08 září 2017 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

V letošním roce uplyne již 150. výročí narození Petra Bezruče, českého básníka a prozaika, přezdívaného bard slezského lidu. Petr Bezruč, vlastním jménem Vladimír Vašek, je autorem nejpřekládanější české sbírky básní nazvané Slezské písně.

Číst dál...

Vloženo: sobota, 02 září 2017 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(3 hlasů)

Neuvěřitelná fakta, tajemné nálezy, paranormální úkazy, utajené skutečnosti, historické otazníky, překvapivé hypotézy, přísně tajné konspirace…

Číst dál...

Vloženo: pátek, 01 září 2017 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Nový školní rok je opět tady a na všechny školou povinné čeká již na začátku prvního školního měsíce celá řada povinností. Jednou z nich je nezbytné obalení sešitů a učebnic, které však mnohdy není tak jednoduché, jak by se na první pohled mohlo zdát. My v knihovně proto všem malým i větším školákům nabízíme pomoc s přípravou do školy v podobě obalování nestandardních formátů školních učebnic! Pokud si tedy s jejich obalením nevíte sami rady, přijďte za námi - společnými silami to určitě zvládneme!

Číst dál...

Vloženo: pátek, 01 září 2017 0 komentář

Končí letní prázdniny a s nimi i doba dovolených a u nás v knihovně se pomalu chystáme na váš návrat mezi nás. Rádi bychom vás seznámili, co se u nás za poslední dobu událo a co jsme si pro vás připravili od nadcházejícího září.

Číst dál...

Vloženo: čtvrtek, 31 srpen 2017 0 komentář

Přinášíme dobrou zprávu pro všechny příznivce četby elektronických knih a e-Výpůjček, které nabízí přerovská knihovna prostřednictvím portálu eReading.cz. Od 29. 8. 2017 prodlužujeme společně se službou portálu dobu e-Výpůjčky z původních 21 dnů na nových 31 dnů, stejně, jako je tomu u klasických výpůjček tištěných knih.

Číst dál...

Ministerstvo kultury ČRSKIP ČRBibliohelpČte sy rádRosteme s knihouPortál české literaturyCelé Česko čte dětemČtení pomáháČeskoslovenská bibliografická databáze

 
Městská knihovna v Přerově,
příspěvková organizace
Žerotínovo nám. 211/36
750 02 PŘEROV
 
tel.: (+420) 581-334-060
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ID datové schránky: kefk5ik

Zřizovatel

Zřizovatelem Městské knihovny v Přerově, příspěvkové organizace je Statutární město Přerov.

Další informace

Mapa webu

Prohlášení o přístupnosti

RSS

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Napište nám

E-mail:*
Zpráva:*
Kontrolní kód: