Městská knihovna v Přerově

Telefon: (+420) 581-334-068 Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Logo knihovny

Meziknihovní výpůjční služba (MVS)

Meziknihovní výpůjční služba

Kontakt: tel. 581 334 068, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Meziknihovní výpůjční služba (MVS) pro čtenáře

Pokud nemá knihovna požadovaný knihovní dokument ve svém fondu, zprostředkujeme Vám na požádání výpůjčku dokumentu prostřednictvím meziknihovní výpůjční služby z jiné knihovny v ČR, popř. v rámci mezinárodní MVS. Výpůjčky z fondů zahraničních knihoven se vyřizují v případě, že žádaný dokument není na území ČR. Proto objednávky mezinárodní MVS procházejí nejdříve zjišťováním v ČR. Tuto službu mohou využívat všichni uživatelé Městské knihovny v Přerově s platnou registrací. Výpůjční lhůty a režim MVS se řídí ustanoveními půjčující knihovny, která stanovuje délku výpůjční doby (zpravidla 1 měsíc) a způsob výpůjčky (absenčně nebo prezenčně). Prostřednictvím MVS si můžete objednat buď celý dokument k zapůjčení nebo pouze kopii části dokumentu.

Cena za meziknihovní výpůjční službu (MVS) popř. kopie části knihy, sborníku, časopisu nebo novin se řídí ceníkem služeb a cenou požadovanou zasílající knihovnou.

Meziknihovní výpůjční služba pro knihovny

Objednat lze prostřednictvím e-mailové adresy Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo přímo v katalogu Městské knihovny v Přerově. Pro objednání prostřednictvím on-line katalogu musí být žádající knihovna registrována v naší databázi a musí mít přiděleno své přihlašovací číslo a PIN. MVS pro knihovny je bezplatná. Kontaktní e-mail pro informace k MVS pro knihovny Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel. 581 334 068.

Naposledy změněno pondělí, 23 listopad 2020 16:08

Ministerstvo kultury ČRSKIP ČR Bibliohelp  Čte sy rád   Rosteme s knihou   Portál české literatury  Celé Česko čte dětem Čtení pomáhá

  Československá bibliografická databáze          Nejlepší knihy dětemKnihovny.czSlužba Získej Bookstart 

 
Městská knihovna v Přerově,
příspěvková organizace
Žerotínovo nám. 211/36
750 02 PŘEROV
 
tel.: (+420) 581-334-060
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ID datové schránky: kefk5ik
Bankovní účet: 86-7119620217/0100

Zřizovatel

Zřizovatelem Městské knihovny v Přerově, příspěvkové organizace je Statutární město Přerov.

Další informace

Mapa webu

Prohlášení o přístupnosti

RSS

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Napište nám nebo zavolejte

Dotazy na služby a výpůjčky:
tel.: +420 581 334 068
sluzby@knihovnaprerov.cz

Dotazy na akce:
tel.: +420 581 334 072
aktivity@knihovnaprerov.cz

Další kontakty