Městská knihovna v Přerově

Telefon: (+420) 581-334-060 Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Facebook Google+ Twitter RSS LinkedIn

Logo knihovny

Akce

Vloženo: úterý, 19 září 2017 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Holky, kluci, baví vás kreativní tvoření všeho druhu? Rádi pořád něco vyrábíte a hledáte nové nápady a inspiraci? Pak navštivte naši tradiční tvořivou dílnu, která na vás v říjnu čeká dokonce čtyřikrát, a to v rámci celorepublikové akce Týden knihoven.

Číst dál...

Vloženo: pátek, 01 září 2017 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Nový školní rok je opět tady a na všechny školou povinné čeká již na začátku prvního školního měsíce celá řada povinností. Jednou z nich je nezbytné obalení sešitů a učebnic, které však mnohdy není tak jednoduché, jak by se na první pohled mohlo zdát. My v knihovně proto všem malým i větším školákům nabízíme pomoc s přípravou do školy v podobě obalování nestandardních formátů školních učebnic! Pokud si tedy s jejich obalením nevíte sami rady, přijďte za námi - společnými silami to určitě zvládneme!

Číst dál...

Vloženo: pondělí, 28 srpen 2017 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)

Končí letní prázdniny a my tu máme další prodej vyřazených knih. V Městské knihovně v Přerově jsme opět připravili tradiční prodej vyřazených a opotřebovaných knih a časopisů z našeho knihovního fondu. Všechny vámi vybrané knihy nebo časopisy si budete moci jako vždy odkoupit za symbolický poplatek 5 Kč.

Číst dál...

Vloženo: sobota, 02 září 2017 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(3 hlasů)

Neuvěřitelná fakta, tajemné nálezy, paranormální úkazy, utajené skutečnosti, historické otazníky, překvapivé hypotézy, přísně tajné konspirace…

Číst dál...

Vloženo: pátek, 08 září 2017 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

V letošním roce uplyne již 150. výročí narození Petra Bezruče, českého básníka a prozaika, přezdívaného bard slezského lidu. Petr Bezruč, vlastním jménem Vladimír Vašek, je autorem nejpřekládanější české sbírky básní nazvané Slezské písně.

Číst dál...

Vloženo: pátek, 25 srpen 2017 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Městská knihovna v Přerově zve všechny zájemce do dalšího počítačového kurzu pro začátečníky, kteří se chtějí seznámit se základy práce s tabulkovým editorem MS Excel 2016. Vzhledem ke skutečnosti, že je o námi nabízené vzdělávací kurzy velký zájem, nezapomeňte se včas přihlásit!

Číst dál...

Vloženo: pátek, 25 srpen 2017 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Městská knihovna v Přerově zve všechny zájemce do počítačového kurzu pro úplné začátečníky, kteří se chtějí seznámit s operačním systémem Windows 10.

Číst dál...

Ministerstvo kultury ČRSKIP ČRBibliohelpČte sy rádRosteme s knihouPortál české literaturyCelé Česko čte dětemČtení pomáháČeskoslovenská bibliografická databáze

 
Městská knihovna v Přerově,
příspěvková organizace
Žerotínovo nám. 211/36
750 02 PŘEROV
 
tel.: (+420) 581-334-060
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ID datové schránky: kefk5ik

Zřizovatel

Zřizovatelem Městské knihovny v Přerově, příspěvkové organizace je Statutární město Přerov.

Další informace

Mapa webu

Prohlášení o přístupnosti

RSS

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Napište nám

E-mail:*
Zpráva:*
Kontrolní kód: