Městská knihovna v Přerově

Telefon: (+420) 581-334-060 Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Facebook Instagram Twitter RSS

Logo knihovny

Akce

Vloženo: pátek, 08 leden 2021

Ondřej Mečkovský vyrazil z kolumbijské Bogoty směrem na jih a sám, pouze s batohem na zádech, stanem a nejnutnějším oblečením procestoval Ekvádor, Peru, Bolívii a Argentinu. Během své cesty se díky low-coast stylu cestování dostal na zajímavá a nepříliš navštěvovaná místa a čelil často nečekaným situacím. 

Číst dál...

Vloženo: pondělí, 14 prosinec 2020

Přestože od pátku 18. 12. 2020 dle systému hodnocení PES (protiepidemický systém) opět přecházíme do režimu "výdejních okének", můžete nás navštívit i poslední den v roce! A právě ve čtvrtek 31. 12. 2020 bude snížen roční registrační poplatek o 50 %, a to jak pro nové uživatele služeb Městské knihovny v Přerově*, tak i pro stávající čtenáře, kteří si budou v tento den svou registraci na některém z našich pracovišť prodlužovat. Přijďte využít tuto možnost a zastavte se za námi!

Číst dál...

Vloženo: středa, 25 listopad 2020

Chcete se dozvědět, jak být spokojení a neztrácet optimismus ani v nelehké době? Připojte se k naší online přednášce lektorky a koučky Blaženy Mačákové, která bude zaměřena na tato témata:

Číst dál...

Vloženo: čtvrtek, 12 listopad 2020

„Jedna z nejlidnatějších zemí této planety mi doslova vyrazila dech. Je to pozoruhodný svět, kde platí jiné zákony, než na jaké jsme zvyklí. Všechny smysly jedou na plné obrátky… Nikde jinde jsem nezažil tolik barev, vůní, pachů, dobrého jídla, všudypřítomných odpadků a chudoby. Nejprve na chvíli zůstaneme v hlavní metropoli, abychom vzápětí mohli uniknout do ticha majestátného Himálaje. Navštívíme také některá města a vrátíme se spolu prostřednictvím spousty zážitků zpět na ulici mezi místní lidi, jejichž naprostá bezprostřednost mne nepřestávala fascinovat.“

Číst dál...

Vloženo: pondělí, 05 říjen 2020

Další Velký knižní čtvrtek je tady! Již 15. října 2020 se i v Městské knihovně v Přerově můžete těšit na výběr šestnácti nových knih toho nejlepšího čtení pro letošní podzim. 

Číst dál...

Vloženo: pondělí, 05 říjen 2020

Svaz knihovníků a informačních pracovníků ČR pořádá již 24. ročník celostátní akce na podporu četby a knihoven, do které se stejně jako v uplynulých letech zapojí také Městská knihovna v Přerově. V centru našeho zájmu jsou především naši uživatelé různých věkových kategorií, pro které jsme při této příležitosti připravili zajímavý program. Cílem aktivit knihoven na podporu knih a čtenářství je nabídnout atraktivní využití volného času nejen novým čtenářům, ale pečovat hlavně o naše uživatele stávající.

Číst dál...

Vloženo: pondělí, 05 říjen 2020

Dokážete zjistit, kdo se vám naboural do serveru? Máte 45 minut na vyřešení záhad! Když se s kamarády připojíte ke svému oblíbenému serveru, zjistíte, že hrajete Nemilosrdnou hru. 

Číst dál...

Ministerstvo kultury ČRSKIP ČRBibliohelpČte sy rádRosteme s knihouPortál české literaturyCelé Česko čte dětemČtení pomáháČeskoslovenská bibliografická databáze

Nejlepší knihy dětemKnihovny.czSlužba ZískejBookstart

 
Městská knihovna v Přerově,
příspěvková organizace
Žerotínovo nám. 211/36
750 02 PŘEROV
 
tel.: (+420) 581-334-060
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ID datové schránky: kefk5ik

Zřizovatel

Zřizovatelem Městské knihovny v Přerově, příspěvkové organizace je Statutární město Přerov.

Další informace

Mapa webu

Prohlášení o přístupnosti

RSS

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Napište nám nebo zavolejte

Dotazy na služby a výpůjčky:
tel.: +420 581 334 068
sluzby@knihovnaprerov.cz

Dotazy na akce:
tel.: +420 581 334 072
aktivity@knihovnaprerov.cz

Další kontakty