Městská knihovna v Přerově

Telefon: (+420) 581-334-060 Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Facebook Google+ Twitter RSS LinkedIn

Logo knihovny

Akce

Vloženo: středa, 10 leden 2018 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Městská knihovna v Přerově si vás dovolujeme pozvat na výstavu prací žáků přerovských základních škol zapojených do projektu Nevídáno neslýcháno aneb Děti kreslí Kainara.

Číst dál...

Vloženo: středa, 10 leden 2018 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Městská knihovna v Přerově – pobočka v místní části Žeravice ve spolupráci s Místním výborem Žeravice zve všechny zájemce na besedu se známou přerovskou spisovatelkou Lenkou Chalupovou, která posluchačům představí svou literární tvorbu včetně nejnovější knihy s názvem Ptačí žena.

Číst dál...

Vloženo: pondělí, 15 leden 2018 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Máte rádi poezii ve spojení s příjemnou hudbou? Pak navštivte autorský večer J. K. Hrubého, vítěze soutěže Seifertovy Kralupy 2017, který posluchačům přednese v Městské knihovně v Přerově své sonety. O hudební doprovod autora se postará Josef Kadlec (kytara) a Zdeněk Dohnal (kontrabas).

Číst dál...

Vloženo: čtvrtek, 11 leden 2018 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Máte rádi čtivé romány oblíbené přerovské spisovatelky Lenky Chalupové? Navštivte poslední lednové úterý naši knihovnu a přijďte na její autorské čtení z nejnovější knihy Ptačí žena!

Číst dál...

Vloženo: neděle, 14 leden 2018 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Lednové setkání Kulturní akademie knihovny bude věnováno úžasným objevům a vynálezům českých vědců. Připomeneme si nejznámější objevy a vynálezy v českých zemích od 18. století až po současnost. Povídat si budeme rovněž o méně známých vynálezech a chybět nebudou ani projekty, které později nesměly být představeny veřejnosti. Spíše než technické detaily si přiblížíme okolnosti a podmínky, v nichž naši objevitelé a vynálezci tvořili.

Číst dál...

Vloženo: pondělí, 25 prosinec 2017 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Městská knihovna v Přerově zve opět všechny zájemce do počítačového kurzu pro mírně pokročilé uživatele, kteří si chtějí prohloubit své znalosti práce s operačním systémem Windows 10.

Číst dál...

Vloženo: pondělí, 25 prosinec 2017 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Chtěli byste rozumět číslům, odhalit jejich pozitivní působení a využít je jako vhodnou pomůcku v různých životních situacích? To vše dokáže numerologie – věda, která pracuje s energií čísel, z nichž dokáže vyčíst důležité informace o naší osobě – proč jednáme určitým způsobem, čím jsou ovlivněny naše vztahy s okolím či jaké jsou naše slabé a silné stránky…

Číst dál...

Ministerstvo kultury ČRSKIP ČRBibliohelpČte sy rádRosteme s knihouPortál české literaturyCelé Česko čte dětemČtení pomáháČeskoslovenská bibliografická databáze

 
Městská knihovna v Přerově,
příspěvková organizace
Žerotínovo nám. 211/36
750 02 PŘEROV
 
tel.: (+420) 581-334-060
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ID datové schránky: kefk5ik

Zřizovatel

Zřizovatelem Městské knihovny v Přerově, příspěvkové organizace je Statutární město Přerov.

Další informace

Mapa webu

Prohlášení o přístupnosti

RSS

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Napište nám

E-mail:*
Zpráva:*
Kontrolní kód: