Městská knihovna v Přerově

Telefon: (+420) 581-334-060 Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Facebook Google+ Twitter RSS LinkedIn

Logo knihovny

Akce

Vloženo: úterý, 14 listopad 2017 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Holky, kluci, rodiče! Po roce je tu zase Den pro dětskou knihu a my vás u této příležitosti zveme na dětské oddělení Městské knihovny v Přerově, kde bude poslední listopadovou sobotu po celé dopoledne připraven pro všechny návštěvníky bohatý program a na své si přijde skutečně každý.

Číst dál...

Vloženo: čtvrtek, 16 listopad 2017 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Pátá přednáška z volného cyklu „Používáme tablet“ si klade za cíl seznámit posluchače s cloudovými úložišti a s možnostmi jejich využití na tabletech.

Číst dál...

Vloženo: pondělí, 13 listopad 2017 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Jaroslav Durych (1896-1962) byl lékař, spisovatel a publicista, který patřil k nejpozoruhodnějším postavám moderní české literatury. Literární činnosti se věnoval vedle povolání lékaře, přesto vytvořil rozsáhlé dílo, které obsahuje prózu, poezii, dramata, eseje, odborné studie, publicistiku, překlady i náboženské texty. Část svého života prožil se svou rodinou v Přerově, kde je po něm pojmenována jedna z ulic.

Číst dál...

Vloženo: úterý, 31 říjen 2017 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)

Už je tu další měsíc a s ním i náš tradiční výprodej starších vyřazených knih a časopisů z našeho fondu. Všechny vámi vybrané knihy a časopisy si budete moci jako vždy odkoupit za symbolický poplatek 5 Kč za kus.

Číst dál...

Vloženo: úterý, 31 říjen 2017 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Čtvrtá přednáška z volného cyklu „Používáme tablet“ si klade za cíl představit posluchačům aplikace využitelné při cestování s tabletem, jako jsou mapy, jízdní řády a další vhodné aplikace k toulkám po Česku i po světě.

Číst dál...

Vloženo: neděle, 29 říjen 2017 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Přednáška s názvem "Využijte svého práva na preventivní prohlídky" si klade za cíl apelovat na zdravou populaci žen a mužů a upozornit je, aby nezapomínali na prevenci. Posluchači na přednášce získají přehled o výskytu karcinomu prsu v ČR, informace o způsobech léčby nebo o preventivním screeningovém programu a kontakty na akreditovaná mamodiagnostická centra. Návštěvníci budou mít po přednášce rovněž možnost vyzkoušet si správné samovyšetření prsu na fantomovém modelu, kde jsou nasimulovány bulky.

Číst dál...

Vloženo: pondělí, 06 listopad 2017 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Přemýšlíte, jaké jsou příčiny vzniku stresu? Víte, že může mít negativní vliv na naše zdraví, mezilidské vztahy a na celkový spokojený život? Chcete se dozvědět, jak se mu bránit a jak s ním umět naložit? V případě, že vás tato problematika zajímá, navštivte přednášku Ing. Pavla Kavříka a dozvíte se nejen spoustu zajímavých a užitečných informací, ale také odpovědi na všechny vaše otázky.

Číst dál...

Ministerstvo kultury ČRSKIP ČRBibliohelpČte sy rádRosteme s knihouPortál české literaturyCelé Česko čte dětemČtení pomáháČeskoslovenská bibliografická databáze

 
Městská knihovna v Přerově,
příspěvková organizace
Žerotínovo nám. 211/36
750 02 PŘEROV
 
tel.: (+420) 581-334-060
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ID datové schránky: kefk5ik

Zřizovatel

Zřizovatelem Městské knihovny v Přerově, příspěvkové organizace je Statutární město Přerov.

Další informace

Mapa webu

Prohlášení o přístupnosti

RSS

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Napište nám

E-mail:*
Zpráva:*
Kontrolní kód: