Městská knihovna v Přerově

Telefon: (+420) 581-334-068 Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Logo knihovny

Akce

Vloženo: pondělí, 12 duben 2021

Po delší pauze se v květnu opět můžete v Městské knihovně v Přerově těšit na prodej vyřazených knih a časopisů z knihovního fondu. Většinu vámi vybraných knih si budete moci odkoupit za poplatek 10 Kč, časopisy za 2 nebo 5 Kč.

Číst dál...

Vloženo: čtvrtek, 08 duben 2021

Hledáte vhodný program pro své děti na letní prázdniny? A co takhle je přihlásit na příměstský tábor, který pořádá na svém dětském oddělení Městská knihovna v Přerově? Pokud chcete, aby vaše děti zažily během letních prázdnin zábavný týden s pestrým a nabitým programem, neváhejte a přihlaste je!

Číst dál...

Vloženo: úterý, 06 duben 2021

Multimediální cestovatelská přednáška Pavly Bičíkové o Českém ráji. Prostřednictvím velkoplošných fotografií společně navštívíme známá i méně známá místa Českého ráje. Vydáme se do skalních měst, na českorajské sopky, na hrady, zámky a tajemné zříceniny. Uslyšíte příběhy o lidech, kteří zde stále žijí a jsou věhlasnými šperkaři, skláři a brusiči drahých kamenů. Zažijeme překvapivá dobrodružství a odhalíme některá tajemství tohoto čarokrásného kraje.

Číst dál...

Vloženo: pondělí, 29 březen 2021

Holky, kluci, baví vás kreativní tvoření všeho druhu? Rádi pořád něco vyrábíte a hledáte nové nápady a inspiraci? Pak se podívejte na náš poslední videonávod březnových tvořivých dílen, ve kterém vám ukážeme a poradíme, jak si nazdobit vyfouknutá velikonoční vajíčka s pomocí papírových ubrousků a akrylových barev. 

Číst dál...

Vloženo: úterý, 23 březen 2021

Potřebujete chvilku vypnout a dobít baterky? Uvítáte jednoduché tipy na pozvednutí nálady? Chcete zlepšit atmosféru doma nebo na pracovišti? Potřebujete povzbudit a nastartovat na zdravější životní styl? Uvítáte dobré rady, jak být v klidu při komunikaci s lidmi kolem vás? Chcete načerpat optimistickou energii?

Číst dál...

Vloženo: pondělí, 22 březen 2021

Holky, kluci, baví vás kreativní tvoření všeho druhu? Rádi pořád něco vyrábíte a hledáte nové nápady a inspiraci? Pak se podívejte na náš nový videonávod, podle něhož si můžete doma snadno a rychle připravit tradiční jarní výzdobu v podobě velikonočního osení. 

Číst dál...

Vloženo: pondělí, 15 březen 2021

Holky, kluci, baví vás kreativní tvoření všeho druhu? Rádi pořád něco vyrábíte a hledáte nové nápady a inspiraci? Pak se podívejte na druhý díl našeho videonávodu a dokončete podle něj zdobení obyčejného terakotového květináče s pomocí papírových ubrousků a akrylových barev, které jsme vám ukázali už v předchozím díle březnových tvořivých dílen. 

Číst dál...

Ministerstvo kultury ČRSKIP ČRBibliohelpČte sy rádRosteme s knihouPortál české literaturyCelé Česko čte dětemČtení pomáháČeskoslovenská bibliografická databáze

Nejlepší knihy dětemKnihovny.czSlužba ZískejBookstart

 
Městská knihovna v Přerově,
příspěvková organizace
Žerotínovo nám. 211/36
750 02 PŘEROV
 
tel.: (+420) 581-334-060
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ID datové schránky: kefk5ik

Zřizovatel

Zřizovatelem Městské knihovny v Přerově, příspěvkové organizace je Statutární město Přerov.

Další informace

Mapa webu

Prohlášení o přístupnosti

RSS

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Napište nám nebo zavolejte

Dotazy na služby a výpůjčky:
tel.: +420 581 334 068
sluzby@knihovnaprerov.cz

Dotazy na akce:
tel.: +420 581 334 072
aktivity@knihovnaprerov.cz

Další kontakty