Městská knihovna v Přerově

Telefon: (+420) 581-334-060 Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Facebook Google+ Twitter RSS LinkedIn

Logo knihovny

Akce

Vloženo: úterý, 25 září 2018 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Další z oblíbených a návštěvníky hojně vyhledávaných přednášek numeroložky Dagmar Halotové vám prozradí, jak využít energii a schopnosti barev k obohacení našeho života. Pokud si vědomě vybíráme barvy, které ladí s naší osobní energií, zlepšujeme a zpříjemňujeme si svůj život a vše můžeme mít podle svých představ. A jelikož všechno souvisí se vším, mají i barvy určitou spojitost s čísly. Lze je tedy použít i v numerologii a ovlivnit tak období, které právě prožíváte. Obohaťte si tedy svůj život a začleňte do něj sílu a energii barev.

Číst dál...

Vloženo: čtvrtek, 20 září 2018 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Holky, kluci, baví vás kreativní tvoření všeho druhu? Rádi pořád něco vyrábíte a hledáte nové nápady a inspiraci? Pak navštivte naši tradiční tvořivou dílnu, která na vás v říjnu čeká dokonce pětkrát, a to na našich dvou pracovištích v rámci celorepublikové akce Týden knihoven. A na co se tentokrát můžete těšit? Společně se budeme bavit výrobou ptáčků z papíru, ježků z papírových tácků a jiným veselým podzimním vyráběním! Veškerý potřebný materiál vždy naleznete v knihovně.

Číst dál...

Vloženo: úterý, 25 září 2018 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Zajímá vás, jak funguje lidský mozek a proč je dobré trénovat paměť? V tom případě navštivte přednášku certifikované trenérky paměti Pavlíny Dočkalíkové.

Číst dál...

Vloženo: úterý, 18 září 2018 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Nejrůznější fyzické i psychické problémy dokáže účinně vyřešit alternativní léčba, která zahrnuje některé obory neklasické medicíny, jako je např. akupresura, akupunktura, aromaterapie, homeopatie, psychosomatika, reflexologie aj. Pokud se tedy zajímáte o metody netradičního léčení těla i duše a hledáte cenné rady nebo odpovědi na vaše otázky, navštivte přednášku Jany Pechové.

Číst dál...

Vloženo: úterý, 18 září 2018 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)

Na dlani se nachází znaky úspěchu v práci i v podnikání, ale třeba také toho, zda budete stále žít v nájmu nebo budete vlastnit nějaký osobní majetek. Ostrov bohatství prozradí, zda budete mít vždy dostatek financí pro vaše vlastní potřeby, či zda se nemusíte bát, že vás někdo okrade.

Číst dál...

Vloženo: úterý, 25 září 2018 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Zajímá vás, jak to v našem těle funguje z pohledu tradiční čínské medicíny? Rádi byste věděli, co se stane, když se rovnováha naruší a jaké jsou symptomy fyzické a emocionální nerovnováhy? Jakou  stravu, bylinky a koření je vhodné zvolit na daný zdravotní problém? V tom případě navštivte přednášku Anny Skokánkové, která zná odpovědi nejen na tyto otázky.

Číst dál...

Vloženo: úterý, 18 září 2018 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)

Mnoho čtenářů si stěžuje na bolesti zad nejen při čtení. Každý z nás čteme v jiné poloze a mnohdy si potíže působíme sami. Bolesti zad přitom patří mezi takzvané civilizační nemoci a v současné době se dokonce jedná o nejčastější zdravotní problémy. Není však možné všechny problémy zad léčit stejně - někdy pomůžou léky nebo cvičení, jindy je zapotřebí zákrok odborníka.

Číst dál...

Ministerstvo kultury ČRSKIP ČRBibliohelpČte sy rádRosteme s knihouPortál české literaturyCelé Česko čte dětemČtení pomáháČeskoslovenská bibliografická databáze

 
Městská knihovna v Přerově,
příspěvková organizace
Žerotínovo nám. 211/36
750 02 PŘEROV
 
tel.: (+420) 581-334-060
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ID datové schránky: kefk5ik

Zřizovatel

Zřizovatelem Městské knihovny v Přerově, příspěvkové organizace je Statutární město Přerov.

Další informace

Mapa webu

Prohlášení o přístupnosti

RSS

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Napište nám nebo zavolejte

Dotazy na služby a výpůjčky:
tel.: +420 581 334 068
sluzby@knihovnaprerov.cz

Dotazy na akce:
tel.: +420 581 334 072
aktivity@knihovnaprerov.cz

Další kontakty