Městská knihovna v Přerově

Telefon: (+420) 581-334-060 Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Facebook Instagram Twitter RSS

Logo knihovny

Akce

Vloženo: středa, 24 červen 2020

Také jste propadli populárnímu hlavolamu zvanému sudoku? Rádi si lámete hlavu nad magickými čtverci a tak dlouho hledáte ty správné číselné kombinace, dokud nezaplníte všechna prázdná políčka? Pak vám možná uděláme radost naší prázdninovou soutěží, v níž sudoku hraje hlavní roli! Pokud budete úspěšnými luštiteli, najdete v tajenkách názvy vrcholů nejrůznějších českých pohoří!

Číst dál...

Vloženo: středa, 24 červen 2020

Baví vás luštění a ze všeho nejradši máte hledání slov v osmisměrkách? Pak vám snad uděláme radost naší prázdninovou soutěží, v níž právě osmisměrky hrají hlavní roli! Pokud budete úspěšnými řešiteli, najdete v tajenkách názvy národních přírodních rezervací v Česku!

Číst dál...

Vloženo: středa, 01 červenec 2020

Kdy jindy byste našli lepší příležitost poznat krásy naší země, než právě o letošních prázdninách! A pokud vás nejvíc ze všeho lákají české hrady a zámky, je pro vás naše soutěž jako stvořená! Při hledání správných odpovědí na naše otázky totiž získáte pár skvělých tipů na zajímavé výlety a jako bonus můžete vyhrát zábavnou vědomostní deskovou hru, která udělá radost celé rodině.

Číst dál...

Vloženo: úterý, 23 červen 2020

Holky, kluci, přemýšlíte, jak si ještě více zpestřit svůj prázdninový program a užít si spoustu legrace? Bojíte se, že vás o prázdninách nečekaně přepadne chvíle nudy? Neváhejte a přijďte za námi do knihovny!

Číst dál...

Vloženo: pondělí, 22 červen 2020

Plánujete trávit svůj volný čas o letních prázdninách na přerovském bazéně? Máme pro vás dobrou zprávu! My tam budeme i letos také! Každý den si tak budete moci ve venkovních prostorách bazénu půjčit knihu nebo časopis a zpříjemnit si tak ještě více svůj odpočinek!

Číst dál...

Vloženo: pátek, 29 květen 2020

Vážení uživatelé Městské knihovny v Přerově, 

dovolujeme si vás upozornit na zrušení obou plánovaných turnusů Rytířského příměstského tábora, a to z důvodu jejich nenaplnění požadovanou minimální kapacitou 10 účastníků. Děkujeme za pochopení!

Číst dál...

Vloženo: pondělí, 09 březen 2020

Vážení uživatelé Městské knihovny v Přerově, v souvislosti s aktuální situací šířící se epidemie koronaviru si vás dovolujeme upozornit na zrušení herního klubu Háčko, který se měl uskutečnit v pátek 13. 3. 2020. O dalších termínech konání herního klubu vás budeme včas informovat. Děkujeme za pochopení!

Číst dál...

Ministerstvo kultury ČRSKIP ČRBibliohelpČte sy rádRosteme s knihouPortál české literaturyCelé Česko čte dětemČtení pomáháČeskoslovenská bibliografická databáze

Nejlepší knihy dětemKnihovny.czBookstart

 
Městská knihovna v Přerově,
příspěvková organizace
Žerotínovo nám. 211/36
750 02 PŘEROV
 
tel.: (+420) 581-334-060
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ID datové schránky: kefk5ik

Zřizovatel

Zřizovatelem Městské knihovny v Přerově, příspěvkové organizace je Statutární město Přerov.

Další informace

Mapa webu

Prohlášení o přístupnosti

RSS

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Napište nám nebo zavolejte

Dotazy na služby a výpůjčky:
tel.: +420 581 334 068
sluzby@knihovnaprerov.cz

Dotazy na akce:
tel.: +420 581 334 072
aktivity@knihovnaprerov.cz

Další kontakty