Městská knihovna v Přerově

Telefon: (+420) 581-334-060 Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Facebook Instagram Twitter RSS

Logo knihovny

Akce

Vloženo: pondělí, 05 říjen 2020

Další Velký knižní čtvrtek je tady! Již 15. října 2020 se i v Městské knihovně v Přerově můžete těšit na výběr šestnácti nových knih toho nejlepšího čtení pro letošní podzim. 

Číst dál...

Vloženo: pondělí, 05 říjen 2020

Svaz knihovníků a informačních pracovníků ČR pořádá již 24. ročník celostátní akce na podporu četby a knihoven, do které se stejně jako v uplynulých letech zapojí také Městská knihovna v Přerově. V centru našeho zájmu jsou především naši uživatelé různých věkových kategorií, pro které jsme při této příležitosti připravili zajímavý program. Cílem aktivit knihoven na podporu knih a čtenářství je nabídnout atraktivní využití volného času nejen novým čtenářům, ale pečovat hlavně o naše uživatele stávající.

Číst dál...

Vloženo: pondělí, 05 říjen 2020

Dokážete zjistit, kdo se vám naboural do serveru? Máte 45 minut na vyřešení záhad! Když se s kamarády připojíte ke svému oblíbenému serveru, zjistíte, že hrajete Nemilosrdnou hru. 

Číst dál...

Vloženo: čtvrtek, 01 říjen 2020

V Týdnu knihoven od 5. do 11. října 2020 rozdáváme čtenářům vybrané tituly elektronických knih zdarma! Stačí, když navštívíte stránky www.palmknihy.cz, kde si prostřednictvím voucheru TYDENKNIHOVEN20 stáhnete balíček e-knih.

Číst dál...

Vloženo: středa, 30 září 2020

Městská knihovna v Přerově vyhlašuje pro své zapomnětlivé uživatele čtenářskou amnestii! Jestliže v Týdnu knihoven vrátíte v pořádku všechny knihy, časopisy, audioknihy a CD, promineme vám na žádost všechny sankční poplatky za upomínky. Písemnou žádost musí uživatel vyplnit při osobní návštěvě knihovny. Čtenářská amnestie se nevztahuje na pohledávky vymáhané právní cestou a na pohledávky za knihy, které uživatel vrátí prostřednictvím KnihoBOXu!

Číst dál...

Vloženo: pátek, 25 září 2020

Spolupracujte a objevte co nejvíce tajemných slov! Přijďte s těmi nejlepšími nápovědami a pomozte svému spoluhráči, ale buďte originální, protože stejné nápovědy se nepočítají.

Číst dál...

Vloženo: středa, 23 září 2020

Chcete zlepšit a procvičit svou paměť a naučit se využívat její kapacitu ve větším rozsahu? Nebo snad máte pocit, že vaše paměť už vám neslouží tak dobře jako dříve? Přihlaste se do kurzu trénování paměti pro začátečníky a zjistěte, jak si s pomocí nejrůznějších mnemotechnik co nejlépe zapamatovat spoustu informací, které běžným způsobem zapamatovatelné nejsou.

Číst dál...

Ministerstvo kultury ČRSKIP ČRBibliohelpČte sy rádRosteme s knihouPortál české literaturyCelé Česko čte dětemČtení pomáháČeskoslovenská bibliografická databáze

Nejlepší knihy dětemKnihovny.czBookstart

 
Městská knihovna v Přerově,
příspěvková organizace
Žerotínovo nám. 211/36
750 02 PŘEROV
 
tel.: (+420) 581-334-060
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ID datové schránky: kefk5ik

Zřizovatel

Zřizovatelem Městské knihovny v Přerově, příspěvkové organizace je Statutární město Přerov.

Další informace

Mapa webu

Prohlášení o přístupnosti

RSS

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Napište nám nebo zavolejte

Dotazy na služby a výpůjčky:
tel.: +420 581 334 068
sluzby@knihovnaprerov.cz

Dotazy na akce:
tel.: +420 581 334 072
aktivity@knihovnaprerov.cz

Další kontakty