Městská knihovna v Přerově

Telefon: (+420) 581-334-060 Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Facebook Instagram Twitter RSS

Logo knihovny

Akce

Vloženo: pondělí, 09 březen 2020

Vážení uživatelé Městské knihovny v Přerově, v souvislosti s aktuální situací šířící se epidemie koronaviru si vás dovolujeme upozornit na zrušení herního klubu Háčko, který se měl uskutečnit v pátek 13. 3. 2020. O dalších termínech konání herního klubu vás budeme včas informovat. Děkujeme za pochopení!

Číst dál...

Vloženo: pátek, 06 březen 2020

Zdají se vám už od základní školy naše pravopisná pravidla příliš složitá? Přesvědčte se, že to ve skutečnosti není až tak těžké! Přihlaste se do našeho kurzu s lektorkou Andreou Kopečkovou a zjistěte, že i vy hravě zvládnete napsat bezchybný text a poradíte si i s tím, co vám dříve činilo potíže. To všechno bez typického školního vyvolávání a zkoušení!

Číst dál...

Vloženo: čtvrtek, 05 březen 2020

Městská knihovna v Přerově – pobočka Předmostí vyhlašuje v rámci celostátní akce Březen – měsíc čtenářů výtvarnou soutěž pro děti s názvem Jan Amos Komenský – Jak si představuji učitele národů.

Číst dál...

Vloženo: středa, 04 březen 2020

Městská knihovna v Přerově - knihovna v místní části Penčice ve spolupráci s Místním výborem v Penčicích zve všechny zájemce na cestopisnou besedu s Věrou Polidorovou, která posluchačům představí své zážitky a poznatky z cesty po Blízkém východě – po pozoruhodných státech Izrael a Jordánsko, kde se nachází také proslulé skalní město a významné archeologické naleziště Petra.

Číst dál...

Vloženo: středa, 04 březen 2020

Hledáte zajímavou knihu do své domácí knihovničky nebo je vám líto vyhodit již přečtené tituly? V tom případě dejte knihám druhou šanci!

Číst dál...

Vloženo: středa, 04 březen 2020

Další Velký knižní čtvrtek je tady! Již 19. března 2020 se i v Městské knihovně v Přerově můžete těšit na výběr patnácti nových knih toho nejlepšího čtení pro letošní jaro. 

Číst dál...

Vloženo: pondělí, 02 březen 2020

Co se skrývá pod rozpadajícími se zdmi prastarého hradu Karak? Ve hře Karak se každý z hráčů zhostí role jednoho z odlišných hrdinů, odvážně vstupujících do bludiště plného nástrah!

Číst dál...

Ministerstvo kultury ČRSKIP ČRBibliohelpČte sy rádRosteme s knihouPortál české literaturyCelé Česko čte dětemČtení pomáháČeskoslovenská bibliografická databáze

Nejlepší knihy dětemKnihovny.czBookstart

 
Městská knihovna v Přerově,
příspěvková organizace
Žerotínovo nám. 211/36
750 02 PŘEROV
 
tel.: (+420) 581-334-060
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ID datové schránky: kefk5ik

Zřizovatel

Zřizovatelem Městské knihovny v Přerově, příspěvkové organizace je Statutární město Přerov.

Další informace

Mapa webu

Prohlášení o přístupnosti

RSS

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Napište nám nebo zavolejte

Dotazy na služby a výpůjčky:
tel.: +420 581 334 068
sluzby@knihovnaprerov.cz

Dotazy na akce:
tel.: +420 581 334 072
aktivity@knihovnaprerov.cz

Další kontakty