Městská knihovna v Přerově

Telefon: (+420) 581-334-060 Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Facebook Google+ Twitter RSS LinkedIn

Logo knihovny

Vloženo: pondělí, 15 leden 2018 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Máte rádi poezii ve spojení s příjemnou hudbou? Pak navštivte autorský večer J. K. Hrubého, vítěze soutěže Seifertovy Kralupy 2017, který posluchačům přednese v Městské knihovně v Přerově své sonety. O hudební doprovod autora se postará Josef Kadlec (kytara) a Zdeněk Dohnal (kontrabas).

Číst dál...

Vloženo: neděle, 14 leden 2018 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Lednové setkání Kulturní akademie knihovny bude věnováno úžasným objevům a vynálezům českých vědců. Připomeneme si nejznámější objevy a vynálezy v českých zemích od 18. století až po současnost. Povídat si budeme rovněž o méně známých vynálezech a chybět nebudou ani projekty, které později nesměly být představeny veřejnosti. Spíše než technické detaily si přiblížíme okolnosti a podmínky, v nichž naši objevitelé a vynálezci tvořili.

Číst dál...

Vloženo: čtvrtek, 11 leden 2018 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Máte rádi čtivé romány oblíbené přerovské spisovatelky Lenky Chalupové? Navštivte poslední lednové úterý naši knihovnu a přijďte na její autorské čtení z nejnovější knihy Ptačí žena!

Číst dál...

Vloženo: středa, 10 leden 2018 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Městská knihovna v Přerově si vás dovolujeme pozvat na výstavu prací žáků přerovských základních škol zapojených do projektu Nevídáno neslýcháno aneb Děti kreslí Kainara.

Číst dál...

Vloženo: středa, 10 leden 2018 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Městská knihovna v Přerově – pobočka v místní části Žeravice ve spolupráci s Místním výborem Žeravice zve všechny zájemce na besedu se známou přerovskou spisovatelkou Lenkou Chalupovou, která posluchačům představí svou literární tvorbu včetně nejnovější knihy s názvem Ptačí žena.

Číst dál...

Vloženo: pátek, 05 leden 2018 0 komentář

Vážení čtenáři a uživatelé Městské knihovny v Přerově,

dovolujeme si Vám s potěšením oznámit, že pobočka Městské knihovny v Přerově - Předmostí je opět otevřena v plném provozu.

Číst dál...

Vloženo: pátek, 05 leden 2018 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)

Největší z Baleárských ostrovů Mallorca představuje pro řadu lidí plážový ráj. Málokdo už ví, že podél celého severozápadního pobřeží se táhne od západu na východ úchvatné vápencové pohoří Serra de Tramuntana, zvedající se přímo od moře do výšek přes 1000 m. Impozantní horské kulisy jsou lemovány divokým pobřežím a přerušovány strmými soutěskami nebo údolími olivových, citrusových a mandloňových hájů.

Číst dál...

Vloženo: úterý, 02 leden 2018 0 komentář

Městská knihovna v Přerově hledá pro svůj knihovní Herní klub vhodné uchazeče z řad studentů, pedagogů i širší veřejnosti, kteří mají zájem a chuť podílet se na realizaci herních aktivit pro naše malé, ale i velké uživatele.

Číst dál...

Ministerstvo kultury ČRSKIP ČRBibliohelpČte sy rádRosteme s knihouPortál české literaturyCelé Česko čte dětemČtení pomáháČeskoslovenská bibliografická databáze

 
Městská knihovna v Přerově,
příspěvková organizace
Žerotínovo nám. 211/36
750 02 PŘEROV
 
tel.: (+420) 581-334-060
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ID datové schránky: kefk5ik

Zřizovatel

Zřizovatelem Městské knihovny v Přerově, příspěvkové organizace je Statutární město Přerov.

Další informace

Mapa webu

Prohlášení o přístupnosti

RSS

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Napište nám

E-mail:*
Zpráva:*
Kontrolní kód: