Městská knihovna v Přerově

Telefon: (+420) 581-334-060 Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Facebook Google+ Twitter RSS LinkedIn

Logo knihovny

Vloženo: čtvrtek, 15 březen 2018 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Jarní Velký knižní čtvrtek tohoto roku je tady! Již dnes se v naší knihovně můžete těšit na výběr patnácti nových knih toho nejlepšího čtení pro letošní jaro

Číst dál...

Vloženo: čtvrtek, 15 březen 2018 0 komentář

Vážení uživatelé Městské knihovny v Přerově, dovolte nám, abychom Vám popřáli krásné a klidné prožití velikonočních svátků.

Číst dál...

Vloženo: čtvrtek, 08 březen 2018 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)

Březnové setkání Kulturní akademie knihovny bude věnováno Vladimíru Remkovi, prvnímu československému kosmonautovi, který před 40 lety vzlétl do vesmíru na palubě kosmické lodi Sojuz 28.

Číst dál...

Vloženo: čtvrtek, 08 březen 2018 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Chtěli jste se zúčastnit naší přednášky Mozek a trénování paměti a nezůstalo na vás volné místo? Nevadí, vzhledem k velkému počtu zájemců jsme se rozhodli zopakovat přednášku certifikované trenérky paměti Pavlíny Dočkalíkové, která posluchačům objasní, jak funguje lidský mozek a proč je dobré trénovat paměť!

Číst dál...

Vloženo: pondělí, 05 březen 2018 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)

Přednáška Jarmily Mandžukové odhalí tajemství a úžasnou moc vlastních léčivých sil. Dozvíte se na ní zajímavé informace a cenné rady, jak pracovat se svým energetickým potenciálem a jak ho využívat. Jednoduché sebeléčebné metody poskytují širokou škálu pozitivních účinků, od odstranění životních potíží a zlepšení činnosti mnohých orgánů až po relaxaci a získání lepší duševní pohody a vitality.

Číst dál...

Vloženo: sobota, 03 březen 2018 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Velikonoce, svátky jara, už jsou pomalu za dveřmi a vy toužíte po vlastnoručně vyrobené dekoraci do svého domu či bytu, ale nemáte ten správný nápad nebo si příliš nevíte rady, jak na to? Přijďte již tradičně na dětské oddělení Městské knihovny v Přerově a zkuste si vytvořit krásnou, ale přitom jednoduchou dekoraci, tzv. ikebanu s pomocí floristky Kristýny Janáčkové.

Číst dál...

Vloženo: pátek, 02 březen 2018 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Městská knihovna v Přerově ve spolupráci s organizacemi SONS Přerov (Sjednocená organizace nevidomých a slabozrakých ČR) a Tyflocentrum Olomouc, o. p. s. zve veřejnost na besedu s Mgr. Petrem Bradáčem.

Číst dál...

Vloženo: čtvrtek, 01 březen 2018 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)

Vzpomínáte si na sběrače perel? Chcete se i vy stát jedním z nich? Tak neváhejte a zapojte se do druhého ročníku naší celoroční soutěže na podporu čtenářství, která vás motivuje k četbě knížek, naučí vás pracovat s informacemi a textem a navíc se stane vaším koníčkem!

Číst dál...

Ministerstvo kultury ČRSKIP ČRBibliohelpČte sy rádRosteme s knihouPortál české literaturyCelé Česko čte dětemČtení pomáháČeskoslovenská bibliografická databáze

 
Městská knihovna v Přerově,
příspěvková organizace
Žerotínovo nám. 211/36
750 02 PŘEROV
 
tel.: (+420) 581-334-060
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ID datové schránky: kefk5ik

Zřizovatel

Zřizovatelem Městské knihovny v Přerově, příspěvkové organizace je Statutární město Přerov.

Další informace

Mapa webu

Prohlášení o přístupnosti

RSS

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Napište nám

E-mail:*
Zpráva:*
Kontrolní kód: