Městská knihovna v Přerově

Telefon: (+420) 581-334-068 Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Logo knihovny

Vloženo: čtvrtek, 18 srpen 2022

Nový školní rok zanedlouho opět zaklepe na dveře a na všechny školou povinné bude čekat celá řada povinností. Jednou z nich je nezbytné obalení sešitů a učebnic, které však mnohdy není tak jednoduché, jak by se na první pohled mohlo zdát. 

Číst dál...

Vloženo: středa, 17 srpen 2022

Po dvouměsíční prázdninové pauze se v září opět můžete v Městské knihovně v Přerově těšit na prodej vyřazených knih a časopisů z knihovního fondu. Většinu vámi vybraných knih si budete moci odkoupit za 10 Kč, časopisy za 2 nebo 5 Kč.

Číst dál...

Vloženo: úterý, 09 srpen 2022

Dotýká se vás problematika pěstounské péče? Uvažujete o tom, že se stanete pěstounem, ale nejste si jisti, co to obnáší? Přijďte si do knihovny popovídat s psycholožkou Darinou Morócz a sociální pracovnicí Janou Hlobilovou o všem, co vás zajímá.

Číst dál...

Vloženo: pátek, 01 červenec 2022

Máte v malíčku díla našich spisovatelů, ale výtvarné umění už vám tolik neříká? Pamatujete si všechny úspěchy českých sportovců, ale historické události se vám pletou dohromady? Vyzkoušejte si své vědomosti v našem prázdninovém kvízu a zjistěte, jak dobře znáte Česko! Připravili jsme si pro vás 15 jednoduchých otázek z nejrůznějších oblastí, např. literatury, sportu, geografie, umění, kinematografie nebo historie, tak se do toho pusťte a soutěžte o zábavnou odměnu, kterou ocení celá rodina!

Číst dál...

Vloženo: pátek, 01 červenec 2022

Okres Přerov nabízí celou škálu zajímavých míst a objektů - jak přírodních, tak i kulturních, které můžeme navštívit a obdivovat. Některé máme možná hned za domem, za jinými musíme podniknout delší výpravu, všechny však spadají pod jeden okres. Poznáte zajímavá místa našeho okresu podle fotografie? Zapojte se do naší letní internetové soutěže nazvané Přerovsko za objektivem a zasílejte nám své tipy. 

Číst dál...

Vloženo: pondělí, 27 červen 2022 0 komentář

Vážení uživatelé Městské knihovny v Přerově,

dovolte nám, abychom vám popřáli příjemně strávené sváteční dny a upozornili vás, že všechna pracoviště přerovské knihovny budou ve dnech 5. 7. a 6. 7. 2022 uzavřena.

Číst dál...

Vloženo: čtvrtek, 23 červen 2022

Už jste se seznámili s elektronickou Albi tužkou, která dovede číst knihy a zároveň se ptát? Pokud ještě ne, o prázdninách máte jedinečnou možnost, a to hned v několika knihovnách místních částí Přerova! 

Číst dál...

Vloženo: úterý, 21 červen 2022 0 komentář

Městská knihovna v Přerově hledá knihovníka/knihovnici na pobočku v místní části Přerov-Kozlovice. Jedná se o práci na dohodu o pracovní činnosti a lze ji provádět i jako vedlejší pracovní činnost při zaměstnání.

Číst dál...

Ministerstvo kultury ČRSKIP ČRBibliohelpČte sy rádRosteme s knihou   Portál české literaturyCelé Česko čte dětemČtení pomáhá     

  Československá bibliografická databáze          Nejlepší knihy dětemKnihovny.czSlužba ZískejBookstart

 

 

 

 
Městská knihovna v Přerově,
příspěvková organizace
Žerotínovo nám. 211/36
750 02 PŘEROV
 
tel.: (+420) 581-334-060
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ID datové schránky: kefk5ik
Bankovní účet: 86-7119620217/0100

Zřizovatel

Zřizovatelem Městské knihovny v Přerově, příspěvkové organizace je Statutární město Přerov.

Další informace

Mapa webu

Prohlášení o přístupnosti

RSS

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Napište nám nebo zavolejte

Dotazy na služby a výpůjčky:
tel.: +420 581 334 068
sluzby@knihovnaprerov.cz

Dotazy na akce:
tel.: +420 581 334 072
aktivity@knihovnaprerov.cz

Další kontakty