Městská knihovna v Přerově

Telefon: (+420) 581-334-060 Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Facebook Instagram Twitter RSS

Logo knihovny

Vloženo: čtvrtek, 12 březen 2020 0 komentář

Vážení uživatelé služeb Městské knihovny v Přerova,

na základě vyhlášení nouzového stavu na celém území České republiky je KNIHOVNA VČETNĚ JEJÍCH POBOČEK VE MĚSTĚ A MÍSTNÍCH ČÁSTECH PŘEROVA OD 13. 3. 2020 AŽ DO ODVOLÁNÍ UZAVŘENA.

Výpůjčky a rezervace všech knihovních dokumentů budou automaticky prodlouženy o 30 dnů. Pozastaven bude rovněž upomínací proces a výše stávajících sankčních poplatků nebude navyšována po celou dobu uzavření knihovny.

Vracení výpůjček prostřednictvím našeho KnihoBOXu umístěného v prostorách obchodního centra Galerie Přerov na Čechově ulici za infokioskem bylo do odvolání POZASTAVENO.

Knihovna až do odvolání neposkytuje služby meziknihovní výpůjční služby (MVS) a nevyřizuje požadavky na objednávky knih ze skladu a volného výběru (z poličky).

V případě jakýchkoliv dotazů nám volejte pouze v pracovních dnech na telefonní čísla +420 581 334 068 nebo +420 724 534 108 popř. pište na e‑mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Pro další a aktuální informace sledujte www stránky Městské knihovny v Přerově (www.knihovnaprerov.cz) a informace na sociálních sítích knihovny (Facebook, Instagram).

Doporučujeme rovněž sledovat další informační zdroje na internetu a veřejná zpravodajská média

Děkujeme za pochopení.

Ing. Pavel Cimbálník
ředitel Městské knihovny v Přerově, příspěvkové organizace

Informace o uzavření knihovny

Číst dál...

Vloženo: středa, 11 březen 2020 0 komentář

Vážení uživatelé a návštěvníci knihovny,

v souvislosti s vývojem epidemiologické situace v ČR ruší Městská knihovna v Přerově od 12. 3. 2020 až do odvolání veškeré plánované kulturní i vzdělávací akce pro veřejnost (přednášky i kurzy), včetně besed pro mateřské, základní a střední školy.

Číst dál...

Vloženo: pondělí, 09 březen 2020 0 komentář

Vážené studentky a studenti VU3V,

na základě doporučení České zemědělské univerzity v Praze se z důvodu aktuální epidemiologické situace rozhodla Městská knihovna v Přerově do odvolání přerušit konání společných přednášek VU3V ve svém konzultačním středisku. Oficiální vyjádření ČZU v Praze najdete také na stránkách e-senior.czu.cz.

Číst dál...

Vloženo: pondělí, 09 březen 2020

Vážení uživatelé Městské knihovny v Přerově, v souvislosti s aktuální situací šířící se epidemie koronaviru si vás dovolujeme upozornit na zrušení herního klubu Háčko, který se měl uskutečnit v pátek 13. 3. 2020. O dalších termínech konání herního klubu vás budeme včas informovat. Děkujeme za pochopení!

Číst dál...

Vloženo: pátek, 06 březen 2020

Zdají se vám už od základní školy naše pravopisná pravidla příliš složitá? Přesvědčte se, že to ve skutečnosti není až tak těžké! Přihlaste se do našeho kurzu s lektorkou Andreou Kopečkovou a zjistěte, že i vy hravě zvládnete napsat bezchybný text a poradíte si i s tím, co vám dříve činilo potíže. To všechno bez typického školního vyvolávání a zkoušení!

Číst dál...

Vloženo: čtvrtek, 05 březen 2020

Městská knihovna v Přerově – pobočka Předmostí vyhlašuje v rámci celostátní akce Březen – měsíc čtenářů výtvarnou soutěž pro děti s názvem Jan Amos Komenský – Jak si představuji učitele národů.

Číst dál...

Vloženo: středa, 04 březen 2020

Další Velký knižní čtvrtek je tady! Již 19. března 2020 se i v Městské knihovně v Přerově můžete těšit na výběr patnácti nových knih toho nejlepšího čtení pro letošní jaro. 

Číst dál...

Vloženo: středa, 04 březen 2020

Hledáte zajímavou knihu do své domácí knihovničky nebo je vám líto vyhodit již přečtené tituly? V tom případě dejte knihám druhou šanci!

Číst dál...

Ministerstvo kultury ČRSKIP ČRBibliohelpČte sy rádRosteme s knihouPortál české literaturyCelé Česko čte dětemČtení pomáháČeskoslovenská bibliografická databáze

Nejlepší knihy dětemKnihovny.czBookstart

 
Městská knihovna v Přerově,
příspěvková organizace
Žerotínovo nám. 211/36
750 02 PŘEROV
 
tel.: (+420) 581-334-060
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ID datové schránky: kefk5ik

Zřizovatel

Zřizovatelem Městské knihovny v Přerově, příspěvkové organizace je Statutární město Přerov.

Další informace

Mapa webu

Prohlášení o přístupnosti

RSS

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Napište nám nebo zavolejte

Dotazy na služby a výpůjčky:
tel.: +420 581 334 068
sluzby@knihovnaprerov.cz

Dotazy na akce:
tel.: +420 581 334 072
aktivity@knihovnaprerov.cz

Další kontakty