Městská knihovna v Přerově

Telefon: (+420) 581-334-060 Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Facebook Instagram Twitter RSS

Logo knihovny

Indická numerologie

Numerologický systém, dle něhož se přednášející Jiří Bartoň orientuje v datu narození, vytvořili a rozvinuli v 15. století indičtí mystikové. Pracovali s filosofií, podle níž byly do jednotlivých čísel a číselných kombinací  otisknuty hodnoty našich daností a "osobnostních zdrojů". Ty si pak v sobě a s sebou neseme celý život.  Záleží ale současně na tom, "jak moc toho o sobě víme" a jak s těmito svými danostmi vědomě pracujeme.

Datová mřížka ukazuje zdroje naší energie -  co je pro nás prioritní a v jakém poměru. Numerologický výklad vychází z  patnácti polí, v nichž se jasně zračí hodnoty osobních daností konkrétního člověka - síla jeho osobnosti a ega, sexuality, poměr submisivity a dominance, schopnost empatie, poměr inteligence a myšlení, talentové předpoklady a též schopnost tyto potenciály prosadit. Dále pak  hodnota karmy, dědičného zatížení, síly vůle,  duchovního napojení a další hodnoty, které lze z data tímto systémem vyčíst.

Jiří Bartoň (1977, Kyjov) herecky působil v řadě divadel a má za sebou velké množství rolí v inscenacích Vzpomínky na život a dílo skladatele Foltýna, Play Zavřel, Kočka na rozpálené plechové střeše, Racek, Rozmarné léto, Everyman, Pan Kaplan má třídu rád aj. Hrál rovněž zajímavé postavy v seriálech Expozitura Atentát, Případy prvního oddělení, Specialisté a v novém českém filmu Promlčeno. Vystupuje ve vlastním recitálu Staré filmové melodie. Učí na mezinárodní konzervatoři Dějiny českého filmu a v jejich rámci se nejraději zaměřuje na období první republiky a protektorátu.

Beseda se uskuteční v úterý 15. října 2019 od 17.00 hodin v přednáškové místnosti Městské knihovny v Přerově na Žerotínově náměstí 36.

Vstupné 20 Kč, uživatelé Městské knihovny v Přerově s platnou registrací mají vstup zdarma.

Vzhledem k prostorovým možnostem pobočky je počet účastníků přednášky omezen.

Na besedu se můžete přihlásit prostřednictvím níže uvedeného formuláře, ve studovně Městské knihovny v Přerově, na telefonním čísle 581 334 069 nebo na e-mailové adrese studovna@knihovnaprerov.cz.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Indická numerologie - beseda s Jiřím Bartoněm


Přihláška na přednášku

Jméno:*
E-mail:*
Čten. číslo:
Předmět:
Poznámka:

Osobní údaje jsou zpracovávány v rozsahu a účelu uvedeném v Knihovním řádu v samostatné příloze Rozsah a způsoby získávání, zpracování a nakládání s osobními údaji uživatelů Městské knihovny v Přerově a v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) a pouze pro účely administrace pořádané akce. Veškeré osobní údaje budou po skončení akce smazány a skartovány.

Ministerstvo kultury ČRSKIP ČRBibliohelpČte sy rádRosteme s knihouPortál české literaturyCelé Česko čte dětemČtení pomáháČeskoslovenská bibliografická databáze

Nejlepší knihy dětemKnihovny.czBookstart

 
Městská knihovna v Přerově,
příspěvková organizace
Žerotínovo nám. 211/36
750 02 PŘEROV
 
tel.: (+420) 581-334-060
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ID datové schránky: kefk5ik

Zřizovatel

Zřizovatelem Městské knihovny v Přerově, příspěvkové organizace je Statutární město Přerov.

Další informace

Mapa webu

Prohlášení o přístupnosti

RSS

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Napište nám nebo zavolejte

Dotazy na služby a výpůjčky:
tel.: +420 581 334 068
sluzby@knihovnaprerov.cz

Dotazy na akce:
tel.: +420 581 334 072
aktivity@knihovnaprerov.cz

Další kontakty