Městská knihovna v Přerově

Telefon: (+420) 581-334-060 Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Facebook Instagram Twitter RSS

Logo knihovny

Hrátky s pamětí (ukázková lekce tréninku paměti) - zrušení akce/náhradní termín - ZRUŠENO!

Vážení uživatelé Městské knihovny v Přerově,

dovolujeme si vás upozornit na zrušení ukázkové lekce tréninku paměti "Hrátky s pamětí", která se měla uskutečnit ve středu 11. března 2020, a to z technických důvodů. Jestliže vás však i nadále zajímá, jak pracuje lidský mozek, jak vypadá trénink paměti a rádi byste se dozvěděli pár užitečných tipů, jak sami efektivně procvičovat svou paměť, navštivte tuto jednorázovou lekci tréninku paměti pod vedením certifikované lektorky paměti 1. stupně Kateřiny Maděrové v náhradním termínu!

Pokud vás trénink paměti láká, ale nevíte, co od něj očekávat, přijďte si vyzkoušet naši ukázkovou lekci, která bude probíhat zábavnou formou v přátelském prostředí. Seznámíte se na ní s některými jednoduchými cviky, pomocí kterých budete moci svou paměť trénovat. Možná budete překvapeni, jakými snadnými mnemotechnikami si lze zapamatovat i velmi složité věci. Každý účastník může pracovat dle vlastního tempa. Lekce je určena všem bez rozdílu věku. S sebou vám postačí pouze psací potřeby, příp. dioptrické brýle. 

Otevřená ukázková lekce tréninku paměti se uskuteční v náhradním termínu ve středu 1. dubna 2020 od 15.00 hodin v přednáškové místnosti Městské knihovny v Přerově na Žerotínově náměstí 36.

Vstupné je pro všechny návštěvníky lekce zdarma.

Vzhledem k prostorovým možnostem přednáškové místnosti je počet účastníků akce omezen.

Na lekci se můžete přihlásit prostřednictvím níže uvedeného formuláře, ve studovně Městské knihovny v Přerově, na telefonním čísle 581 334 069 nebo na e-mailové adrese studovna@knihovnaprerov.cz.

Termíny dalších přednášek pro veřejnost sledujte v rámci aktuálních informací na našich www stránkách, na facebookovém profilu knihovny KnihovnaPrerov nebo na Instagramu knihovnaprerov.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na vaši návštěvu!

Hrátky s pamětí - lekce tréninku paměti


Přihláška na přednášku

Jméno:*
E-mail:*
Čten. číslo:
Předmět:
Poznámka:*

Osobní údaje jsou zpracovávány v rozsahu a účelu uvedeném v Knihovním řádu v samostatné příloze Rozsah a způsoby získávání, zpracování a nakládání s osobními údaji uživatelů Městské knihovny v Přerově a v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) a pouze pro účely administrace pořádané akce. Veškeré osobní údaje budou po skončení akce smazány a skartovány.

Ministerstvo kultury ČRSKIP ČRBibliohelpČte sy rádRosteme s knihouPortál české literaturyCelé Česko čte dětemČtení pomáháČeskoslovenská bibliografická databáze

Nejlepší knihy dětemKnihovny.czSlužba ZískejBookstart

 
Městská knihovna v Přerově,
příspěvková organizace
Žerotínovo nám. 211/36
750 02 PŘEROV
 
tel.: (+420) 581-334-060
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ID datové schránky: kefk5ik

Zřizovatel

Zřizovatelem Městské knihovny v Přerově, příspěvkové organizace je Statutární město Přerov.

Další informace

Mapa webu

Prohlášení o přístupnosti

RSS

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Napište nám nebo zavolejte

Dotazy na služby a výpůjčky:
tel.: +420 581 334 068
sluzby@knihovnaprerov.cz

Dotazy na akce:
tel.: +420 581 334 072
aktivity@knihovnaprerov.cz

Další kontakty