Facebook Instagram Twitter RSS

Co říkají linie na dlani?

Na únorové přednášce Jany Niessnerové se posluchači dozvědí vše, co se týká základů chiromantie. V dlani se odráží naše minulost, přítomnost i budoucnost, stejně jako charakteristika osobnosti. Lze z ní vyčíst také odpovědi na všechny důležité otázky života týkající se např. zdraví a dlouhověkosti, majetku a bohatství, ale rovněž i vztahů, lásky, dětí a rodiny.

Jana Niessnerová se chiromantií zabývá již přes 20 let a od roku 2006 profesionálně, kdy vystudovala půlroční kurz chiromantie z Indie New Delhi a získala zlatý certifikát na čtení z ruky. Pravidelně se dívá do rukou lidí na ezoterických festivalech po celé ČR a pořádá přednášky a kurzy v této oblasti.

Přednáška se uskuteční v úterý 5. února 2019 od 17.00 hodin v přednáškové místnosti Městské knihovny v Přerově na Žerotínově náměstí 36.

Vstupné 20 Kč, uživatelé Městské knihovny v Přerově s platnou registrací mají vstup zdarma.

Vzhledem k prostorovým možnostem pobočky je počet účastníků přednášky omezen.

Přihlásit se můžete osobně ve studovně Městské knihovny v Přerově, na telefonním čísle 581 334 069 nebo na e-mailové adrese studovna@knihovnaprerov.cz.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Co říkají linie na dlani? - přednáška Jany Niessnerové

Přihláška na přednášku

Jméno:*
Čten. číslo:
Předmět:
Poznámka:

Osobní údaje jsou zpracovávány v rozsahu a účelu uvedeném v Knihovním řádu v samostatné příloze Rozsah a způsoby získávání, zpracování a nakládání s osobními údaji uživatelů Městské knihovny v Přerově a v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) a pouze pro účely administrace pořádané akce. Veškeré osobní údaje budou po skončení akce smazány a skartovány.

Nejlepší knihy dětemNejlepší knihy dětem