Městská knihovna v Přerově

Telefon: (+420) 581-334-060 Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Facebook Instagram Twitter RSS

Logo knihovny

Poznávací prázdninová soutěž „Přerov ukrytý v kresbách“

Myslíte si, že znáte dobře Přerov? Každý den procházíme městem, ve kterém žijeme nebo pracujeme, a míjíme budovy, parky i ulice. Nevěnujeme už ale příliš pozornosti jeho zajímavým zákoutím. Dokážete proto poznat toto město z obrázků? Zapojte se do naší letní soutěže nazvané Přerov ukrytý v kresbách a vyzkoušejte si, jestli skutečně poznáte z pěti kreseb různé části Přerova, kterými se autor při jejich tvorbě inspiroval.

Soutěžní kresby budou zveřejňovány vždy ve středu 1x za 14 dní v půjčovně pro dospělé a na internetových stránkách www.knihovnaprerov.cz/kresby/. Kresby budou očíslované. Svůj co nejkonkrétnější tip s názvem a umístěním objektu vepište spolu se svým uživatelským číslem na očíslovanou kartičku a vložte do krabičky, kterou naleznete v půjčovně pro dospělé na Žerotínově nám. 36. Soutěžit můžete i prostřednictvím webových stránek a svůj tip poslat na e-mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Všechny kresby budou vystaveny na webu celé dva měsíce až do neděle 1. 9. 2019, kdy bude poznávací soutěž ukončena. Po ukončení soutěže budou vylosováni tři nejúspěšnější účastníci, kteří budou odměněni antistresovými omalovánkami od společnosti Grada. Ti výherci, kteří nebudou uživateli naší knihovny, získají navíc bezplatnou registraci do 29. února 2020.

Přejeme vám krásné léto a mnoho zábavy při hádání!

Prázdninová poznávací soutěž - Přerov ukrytý v kresbách

Osobní údaje jsou zpracovávány v rozsahu a účelu uvedeném v Knihovním řádu v samostatné příloze Rozsah a způsoby získávání, zpracování a nakládání s osobními údaji uživatelů Městské knihovny v Přerově a v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) a pouze pro účely administrace pořádané akce. Veškeré osobní údaje budou po skončení akce smazány a skartovány.

Ministerstvo kultury ČRSKIP ČRBibliohelpČte sy rádRosteme s knihouPortál české literaturyCelé Česko čte dětemČtení pomáháČeskoslovenská bibliografická databáze

Nejlepší knihy dětemKnihovny.czBookstart

 
Městská knihovna v Přerově,
příspěvková organizace
Žerotínovo nám. 211/36
750 02 PŘEROV
 
tel.: (+420) 581-334-060
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ID datové schránky: kefk5ik

Zřizovatel

Zřizovatelem Městské knihovny v Přerově, příspěvkové organizace je Statutární město Přerov.

Další informace

Mapa webu

Prohlášení o přístupnosti

RSS

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Napište nám nebo zavolejte

Dotazy na služby a výpůjčky:
tel.: +420 581 334 068
sluzby@knihovnaprerov.cz

Dotazy na akce:
tel.: +420 581 334 072
aktivity@knihovnaprerov.cz

Další kontakty