Facebook Instagram Twitter RSS

Knižní bazar

Hledáte zajímavou knihu do své domácí knihovničky nebo je vám líto vyhodit již přečtené tituly? V tom případě dejte knihám druhou šanci!

Přineste knihy, které zdarma poslouží jiným čtenářům, a odneste si místo nich třeba jiné, které vás zaujmou.

Knižní bazar probíhá v rámci celostátní akce Březen - měsíc čtenářů na pobočce Městské knihovny v Přerově na Velké Dlážce 44 v provozní době pracoviště.

Na vaši návštěvu se těší knihovnice!

Knižní bazar

Nejlepší knihy dětemKnihovny.czBookstart