Facebook Instagram Twitter RSS

Pořádná párty? Jedině s Time´s up!

Celosvětově oblíbená legendární párty hra tentokrát ve verzi pro celou rodinu! Ve třech kolech hry musí váš tým popsat a uhodnout co nejvíce pojmů! Hráči obdrží karty s pojmy a v prvním kole musí popsat pojem na kartě bez toho, aby ho jmenovali. Ve druhém kole mohou napovědět spoluhráčům pouze jedním slovem. Ve třetím kole už nesmí vůbec mluvit, ale předvedou pojem pantomimou. Užijte si pořádnou párty s bezva hrou Time´s up!

Hru Time´s up! hrajeme v herním klubu „Háčko“ v pátek 14. června 2019 od 14.00 do 16.00 hodin v půjčovně pro děti na Palackého ul. 1.

Na všechny hráče se těší vedoucí klubu Alča a Peťa!

Herní klub Háčko

Facebook - Herní klub Háčko

Nejlepší knihy dětemNejlepší knihy dětem