Facebook Instagram Twitter RSS

Prázdninová soutěž pro luštitele křížovek „Koření známá i neznámá“

Patříte mezi milovníky křížovek, kteří luštěním vyplňují každou volnou chvíli? Berete si křížovky i na dovolenou? Pak se neváhejte zapojit do naší prázdninové soutěže a luštěte o ceny! Napovíme vám, že v tajenkách jsou ukryté názvy více či méně známých druhů koření!

Každý prázdninový týden, a to pravidelně v úterý, se na internetové stránce www.knihovnaprerov.cz/krizovky/ budou objevovat nové soutěžní křížovky. První zadání z celkového počtu devíti křížovek bude zveřejněno v úterý 2. července 2019.

Všechny soutěžní křížovky budou vystaveny na webu celé dva měsíce až do neděle 1. 9. 2019, kdy bude celá soutěž ukončena. Do této doby budete moci hromadně zaslat všechny tajenky, a to na knihovní e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Po ukončení soutěže budou vylosováni tři nejúspěšnější luštitelé křížovek, kteří budou odměneni jednou ze tří kuchařek Evy Francové – Kuchařka ze Svatojánu, Kuchařka ze Svatojánu – zahrada na talíři nebo Kuchařka ze Svatojánu – zdraví z kuchyně. Ti výherci, kteří nebudou uživateli naší knihovny, získají navíc bezplatnou registraci do 29. února 2020.

Přejeme vám krásné léto a mnoho zábavy při luštění!

Prázdninová soutěž pro luštitele křížovek - Koření známá i neznámá

Osobní údaje jsou zpracovávány v rozsahu a účelu uvedeném v Knihovním řádu v samostatné příloze Rozsah a způsoby získávání, zpracování a nakládání s osobními údaji uživatelů Městské knihovny v Přerově a v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) a pouze pro účely administrace pořádané akce. Veškeré osobní údaje budou po skončení akce smazány a skartovány.

(1 Hlasovat)

Nejlepší knihy dětemNejlepší knihy dětem