Facebook Instagram Twitter RSS

Výstava - 100 let knihovny v Přerově

V letošním roce slaví Městská knihovna v Přerově 100 let od svého založení v roce 1919. Oslavy vyvrcholí na podzim, a to výstavou v Galerii města Přerova, která detailně zmapuje stoletou historii přerovské knihovny od samotných počátků až do současnosti.

Kromě informačních panelů si budou moci návštěvníci výstavy prohlédnout rovněž zajímavé dobové rekvizity nebo nejvzácnější knihy patřící do fondu Městské knihovny v Přerově.

Výstava bude zahájena slavnostní vernisáží ve čtvrtek 17. října 2019 v 17.00 hodin za hudebního doprovodu Ivana Němečka a Petry Polákové-Uvírové.

Doprovodným programem výstavy bude autorské čtení, autogramiáda a křest nové knihy Vítěz spisovatelky Kláry Janečkové, který se uskuteční ve čtvrtek 14. listopadu 2019 od 17.00 hodin v prostorách Galerie města Přerova.

Ke zhlédnutí bude výstava k dispozici zájemcům až do neděle 17. listopadu 2019 v provozní době Galerie města Přerova na Horním nám. 1, tj. út – pá od 8.00 do 17.00 hodin nebo so a ne od 9.00 do 17.00 hodin.

Těšíme se na vaši návštěvu!

Výstava - 100 let knihovny v Přerově

(1 Hlasovat)

Nejlepší knihy dětemNejlepší knihy dětem