Facebook Twitter RSS

Utkej se v souboji s ďábelským profesorem!

Máš dostatek kuráže? Pak se vydej s ostatními dobrodruhy na panství šíleného profesora, který ukradl několik cenných předmětů z minulosti i budoucnosti. Vaším úkolem bude tyto artefakty najít a vynést je z profesorova panství dřív, než bude pozdě! Ale pozor, nebude to rozhodně vůbec jednoduché – dům je plný nástrah a ďábelský protivník vám bude neustále klást nové pasti!

Hru Ďábelský profesor a Citadela času hrajeme v herním klubu „Háčko“ v pátek 24. května 2019 od 14.00 do 16.00 hodin v půjčovně pro děti na Palackého ul. 1.

Na všechny hráče se těší vedoucí klubu Alča a Peťa!

Herní klub Háčko

Facebook - Herní klub Háčko