Facebook Instagram Twitter RSS

Křížem krážem labyrintem České republiky!

Oblíbená rodinná hra Labyrinth nabízí hráčům ve speciálním vydání dobrodružné putování napříč celou Českou republikou. Vydejte se tedy na cestu po zajímavých a turisticky významných místech a památkách naší země a objevujte nejen typické domácí výrobky, ale i zvířata žijící na našem území!

Hru Labyrinth hrajeme v herním klubu „Háčko“ v pátek 17. května 2019 od 14.00 do 16.00 hodin v půjčovně pro děti na Palackého ul. 1.0

Na všechny hráče se těší vedoucí klubu Alča a Peťa!

Herní klub Háčko

Facebook - Herní klub Háčko

Nejlepší knihy dětemNejlepší knihy dětem