Facebook Twitter RSS

Staň se obchodníkem v přístavu Port Royal!

Máte rádi napínavé karetní hry? V tom případě je Port Royal pro vás to pravé! Ve stejnojmenném přístavu je pořádně živo a vy doufáte, že uděláte obchod svého života. Neriskujte však příliš nebo zůstanete stát s prázdnou! Vydělané peníze musíte chytře investovat, abyste si zajistili přízeň guvernéra a admirálů a najali do svých služeb i další užitečné pomocníky. Jen tak bude váš vliv vzrůstat a vy si budete moci dovolit podniknout i ty nejprestižnější výpravy!

Hru Port Royal hrajeme v herním klubu „Háčko“ v pátek 7. června 2019 od 14.00 do 16.00 hodin v půjčovně pro děti na Palackého ul. 1.

Na všechny hráče se těší vedoucí klubu Alča a Peťa!

Herní klub Háčko

Facebook - Herní klub Háčko

Nejlepší knihy dětemNejlepší knihy dětem