Facebook Twitter RSS

Staň se vypravěčem příběhů!

Dixit je společenská karetní hra vhodná pro celou rodinu, při níž rozvíjíte svou fantazii. Jeden z hráčů se na začátku hry stane vypravěčem a snaží se co nejlépe vystihnout obrázek na vybrané kartě. Musí však dávat pozor, jakým způsobem kartu spoluhráčům popíše – příliš těžký nebo příliš lehký popis ho totiž může připravit o body!

Hru Dixit hrajeme v herním klubu „Háčko“ v pátek 10. května 2019 od 14.00 do 16.00 hodin v půjčovně pro děti na Palackého ul. 1.0

Na všechny hráče se těší vedoucí klubu Alča a Peťa!

Herní klub Háčko

Facebook - Herní klub Háčko

Nejlepší knihy dětemNejlepší knihy dětem