Velká prázdninová internetová soutěž - Literární toulky po Česku

Období letních prázdnin je jako přímo stvořené k výletům a cestování. Není však vůbec nutné jezdit daleko za hranice naší země, protože právě Česká republika nabízí nespočet krásných míst, která rozhodně stojí za návštěvu. Věděli jste ale, že spousta zajímavých koutů naší země se úzce pojí se slavnými literárními díly českých spisovatelů? Vydejte se tedy s námi na prázdninové putování s knihami a odhalujte během četby více či méně známá dějiště prozaických příběhů!

Každý prázdninový týden, a to pravidelně ve středu, se na internetové stránce www.knihovnaprerov.cz/soutez budou objevovat nové soutěžní otázky. První z celkového počtu devíti otázek bude zveřejněna ve středu 4. července 2018.

Všechny soutěžní otázky budou vystaveny na webu celé dva měsíce až do neděle 2. 9. 2018, kdy bude celá soutěž ukončena. Do této doby budete moci na otázky odpovídat, a to buď každý týden jednotlivě, nebo hromadně na konci soutěže. Je důležité, aby všechny odpovědi byly odeslány v řádném termínu a v případě zasílání přes internet ze stejné e-mailové adresy, a to na knihovní e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Podrobné informace k soutěži naleznete na www stránce www.knihovnaprerov.cz/soutez.

Přejeme vám krásné léto a mnoho zábavy a úspěchů při hledání správných odpovědí.

Velká prázdninová internetová soutěž - Literární toulky po Česku