Březnová internetová soutěž - Vraždy podle Agathy
Dnes je: 18. 2. 2019. Do začátku soutěže zbývá 11 dnů.

Nejen pro všechny skalní fanoušky, ale i příležitostné čtenáře a posluchače detektivek královny zločinu Agathy Christie jsme si na březen připravili audiosoutěž Vraždy podle Agathy. Důvtipné zápletky, napínavý děj a nečekaná rozuzlení - to jsou detektivky této slavné spisovatelky.

Od roku 1920 se prodala více než miliarda výtisků jejích knih, které byly přeloženy do více jazyků než díla Williama Shakespeara. Jen Bible Agathu Christie stále ještě překonává v počtu jazyků, ve kterých je dostupná. Autorčina legendární hra Past na myši se v londýnském West Endu hraje nepřetržitě od svého uvedení v roce 1952 a stala se tak nejdéle hranou divadelní hrou v historii. Vedle klasických tištěných titulů existují její díla již také v podobě audioknih, namluvených našimi předními herci a dabéry.

Agatha Christie vytvořila ve svém díle několik originálních postav, z nichž mezi ty nejslavnější patří Hercule Poirot - belgický detektiv žijící v Anglii, a slečna Marplová – postarší neprovdaná dáma, která vystupuje jako amatérský detektiv.

Pravidla soutěže:

Každý březnový týden, a to pravidelně vždy v úterý a ve čtvrtek, se na internetových stránkách www.knihovnaprerov.cz/soutez/ budou objevovat nové soutěžní otázky. První z celkového počtu osmi otázek bude zveřejněna v úterý 5. března 2019.

Všechny soutěžní otázky budou vystaveny na webu knihovny až do neděle 31. 3. 2019, kdy bude celá soutěž ukončena. Do této doby budete moci na otázky odpovídat, a to buď každý týden jednotlivě, nebo hromadně na konci soutěže. Je důležité, aby všechny odpovědi byly odeslány v řádném termínu a v případě zasílání přes internet ze stejné e-mailové adresy, a to na knihovní e-mail aktivity@knihovnaprerov.cz.

Po ukončení soutěže budou vylosováni tři nejúspěšnější soutěžící, kteří správně odpoví na co největší počet otázek. Každý vylosovaný výherce bude odměněni jednou z nejnovějších audioknih s detektivním příběhem Agathy Christie a ti, kteří nebudou uživateli naší knihovny, získají bezplatnou registraci do 30. září 2019.

Soutěže se mohou zúčastnit jak uživatelé Městské knihovny v Přerově, tak ti, kteří nejsou registrovanými uživateli našich knihovních služeb. Registrovaní účastníci soutěže musí s každou odpovědí uvést své jméno a číslo čtenářského průkazu. Soutěžící, kteří nejsou registrovanými uživateli knihovny, musí s každou odpovědí uvést své kontaktní údaje (jméno, příjmení, rok narození, adresu a e-mailovou adresu, popř. telefonní číslo).

Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci organizátora a jejich rodinní příslušníci. Za rodinné příslušníky se pro účely této soutěže považují osoby tvořící domácnost a/nebo osoby blízké.

Vzory zpráv se soutěžními tajenkami:

V předmětu každé zprávy zasílané e-mailem uvádějte heslo SOUTĚŽ.

Soutěžící, který je registrovaným uživatelem knihovny:

Odpověď na otázku č. 1.
Jan KOS
Čtenářské číslo: 123456

Soutěžící, který není registrovaným uživatelem knihovny:

Odpověď na otázku č. 1.
Jan KOS
Rok narození: 1970
Kosí ulice 11, Kosov 123 45
jan.kos@kos.cz
popř. tel.: +420 111 222 333

Těšíme se na vaši účast v soutěži a přejeme mnoho zábavy a úspěchů při hledání správných odpovědí.

Osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) a pouze pro účely administrace pořádané soutěže. Veškeré osobní údaje budou po skončení soutěže a předání cen smazány a skartovány.
Otázka č. 1:

Otázka bude zveřejněna v úterý 5. 3. 2019.
Otázka č. 2:

Otázka bude zveřejněna ve čtvrtek 7. 3. 2019.
Otázka č. 3:

Otázka bude zveřejněna v úterý 12. 3. 2019.
Otázka č. 4:

Otázka bude zveřejněna ve čtvrtek 14. 3. 2019.
Otázka č. 5:

Otázka bude zveřejněna v úterý 19. 3. 2019.
Otázka č. 6:

Otázka bude zveřejněna ve čtvrtek 21. 3. 2019.
Otázka č. 7:

Otázka bude zveřejněna v úterý 26. 3. 2019.
Otázka č. 8:

Otázka bude zveřejněna ve čtvrtek 28. 3. 2019.
Všechny odpovědi musí být zaslány nebo odevzdány do neděle 31. března 2019 do 24.00 hodin.


Městská knihovna v Přerově | tisk | nahoru