Facebook Instagram Twitter RSS

Hrajeme hry na přání!

Máš svoji oblíbenou hru, kterou by sis chtěl v Háčku zahrát s kamarády, ale ještě na ni nepřišla řada? Pak není nic jednoduššího, než využít tuhle příležitost a navštívit první zářijový herní klub – těsně po letních prázdninách totiž dostanou prostor všechny vaše hry na přání! Kromě nejrůznějších deskovek bude připraven také X-BOX, na kterém si budeš moci vyzkoušet spoustu zábavných pohybových aktivit.

Hry na přání hrajeme v herním klubu „Háčko“ v pátek 4. září 2020 od 14.00 do 16.00 hodin v půjčovně pro děti na Palackého ul. 1.

Termíny dalších konání herního klubu a jejich programy sledujte v rámci aktuálních informací na našich www stránkách a na facebookovém profilu knihovny HackoClubPrerov.

Na všechny hráče se těší vedoucí klubu!

Důležité upozornění: Pravidla účasti na akcích pro školy i veřejnost pořádaných knihovnou budou až do odvolání realizována v souladu s platnými nařízeními MZ ČR nebo hygienických stanic, proto v zájmu bezpečnosti všech účastníků kulturních či vzdělávacích akcí Městské knihovny v Přerově žádáme o sledování všech mimořádných opatření a o jejich důsledné dodržování. Děkujeme za pochopení!

Herní klub Háčko

Facebook - Herní klub Háčko