Herní klub Háčko se vrací!

Háčkaři, máme pro vás skvělou zprávu! Po dlouhé pauze se herní klub Háčko konečně vrací v obvyklém pátečním čase se spoustou nových her, proto dlouho neváhejte, přijďte po škole na dětské oddělení, přidejte se k dalším nadšeným hráčům a zažijte spoustu zábavy! Už na prvním setkání na vás čeká hned trojice zajímavých her! Které to jsou?

V jedinečné cvrnkací hře Ice Cool: Ledová škola běhají malí tučňáci po škole. Ale to není všechno! Umějí také bravurně zatáčet a výborně skáčou. Hraj za tučňáka rošťáka, který se snaží nasbírat co nejvíce ryb nebo za přísného školníka, který má za úkol všechny rošťáky pochytat. Po načtení QR kódů objevíte Ice Cool triky!

Ukaž, že máš bystré oči! Hra Dobble, to je více než 50 symbolů na 55 kartách. Na jedné je vždy 8 různých symbolů a každé dvě spolu mají společný pouze jeden a vy ho musíte najít!

Orchard je kooperativní hra pro 2 až 8 dětí od 3 do 6 let. Čtyři ovocné stromy v sadu jsou plné plodů. Jablka, hrušky, třešně a švestky jsou zralé a musí být rychle sklizeny, aby je neukradl vychytralý havran

Hry Ice Cool, Dobble a Orchard hrajeme v herním klubu „Háčko“ v pátek 17. září 2021 od 14.00 do 16.00 hodin v půjčovně pro děti na Palackého ul. 1.

Termíny dalších konání herního klubu a jejich programy sledujte v rámci aktuálních informací na našich www stránkách a na facebookovém profilu knihovny HackoClubPrerov.

Veškeré akce knihovny se konají v souladu s mimořádnými opatřeními MZ ČR. Dbejte, prosíme, pokynů personálu knihovny.

Na všechny hráče se těší vedoucí klubu!

Herní klub Háčko

Facebook - Herní klub Háčko