Facebook Instagram Twitter RSS

Odhal, co se skrývá za zdmi Karaku!

Co se skrývá pod rozpadajícími se zdmi prastarého hradu Karak? Ve hře Karak se každý z hráčů zhostí role jednoho z odlišných hrdinů, odvážně vstupujících do bludiště plného nástrah!

Díl po dílu budou odkrývat, jak labyrint vůbec vypadá - pokaždé bude totiž vypadat jinak! Budou muset bojovat s nestvůrami, vybavovat se zbraněmi a kouzly a co je nejdůležitější - získávat poklady! Hráč s největším množstvím pokladů se stane vítězem - skutečným šampionem Karaku!

Hru Karak hrajeme v herním klubu „Háčko“ v pátek 6. března 2020 od 14.00 do 16.00 hodin v půjčovně pro děti na Palackého ul. 1

Termíny dalších konání herního klubu a jejich programy sledujte v rámci aktuálních informací na našich www stránkách a na facebookovém profilu knihovny HackoClubPrerov.

Na všechny hráče se těší vedoucí klubu Alča a Peťa!

Herní klub Háčko

Facebook - Herní klub Háčko