Facebook Instagram Twitter RSS

Jak se knihy oblékaly

Zajímá vás, jak vypadaly dříve knihy, které z knihovny mířily ke svým čtenářům? Navštivte výstavku knih s názvem „Jak se knihy oblékaly“, která je ukázkou knižní nabídky v knihovnách během uplynulého století.

Prezentovány jsou nejstarší knihy vázané v kůži, tituly obalené v papíru i novinách a samozřejmě i takové, se kterými se setkávají čtenáři dnes. V rámci výstavky jsou představeny také nejznámější vydavatelské knižní edice, které jsou specifické svým originálním designem.

Výstavka je pořádána v rámci celostátní akce Týden knihoven a bude k dispozici ke zhlédnutí až do 31. 10. 2019 v provozní době pobočky v Předmostí, Hranická 93/14 (v budově staré školy).

Na vaši návštěvu se těší knihovnice!

Jak se knihy oblékaly

Nejlepší knihy dětemNejlepší knihy dětem