Městská knihovna v Přerově

Telefon: (+420) 581-334-060 Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Facebook Instagram Twitter RSS

Logo knihovny

Bílá hora trochu jinak - ZRUŠENO!

Vážení uživatelé a návštěvníci Městské knihovny v Přerově,

dovolujeme si vás upozornit na zrušení přednášky Josefa Špidly "Bílá hora trochu jinak", která se měla uskutečnit v úterý 6. října 2020 od 17.00 hodin, a to z důvodu malého zájmu veřejnosti a současných omezujících opatření vlády vzhledem k aktuální epidemiologické situaci v ČR. Děkujeme za pochopení!

V letošním roce uplyne již 400 let od nešťastné bitvy, která přepsala politickou mapy Evropy a odstartovala apokalypsu třicetileté války. Mnohé události „bělohorského období“ se ovšem udály trošku jinak, než jak jsme slýchávali v hodinách dějepisu, čímž je toto téma stále živé, vzrušující, posluchačsky vděčné a především poučné. Svůj pohled na tuto významnou historickou událost představí návštěvníkům přednášky Josef Špidla, autor knihy Krvavý měsíc nad horou Liliavou, která pojednává o bělohorské době v rozmezí let 1599 - 1628.

Přednáška se uskuteční v úterý 6. října 2020 od 17.00 hodin v přednáškové místnosti Městské knihovny v Přerově na Žerotínově náměstí 36.

Vstupné 20 Kč, uživatelé Městské knihovny v Přerově s platnou registrací mají vstup zdarma.

Vzhledem k prostorovým možnostem přednáškové místnosti je kapacita akce omezena maximálním počtem 20 účastníků.

Na přednášku se předem přihlaste prostřednictvím níže uvedeného formuláře, ve studovně Městské knihovny v Přerově, na telefonním čísle 581 334 069 nebo na e-mailové adrese sluzby@knihovnaprerov.cz, abyste měli své místo zajištěné.

Termíny dalších přednášek pro veřejnost sledujte v rámci aktuálních informací na našich www stránkách, na facebookovém profilu knihovny KnihovnaPrerov nebo na Instagramu knihovnaprerov.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Důležité upozornění: Pravidla účasti na akcích pro školy i veřejnost pořádaných knihovnou budou až do odvolání realizována v souladu s platnými nařízeními MZ ČR nebo hygienických stanic, proto v zájmu bezpečnosti všech účastníků kulturních či vzdělávacích akcí Městské knihovny v Přerově žádáme o sledování všech mimořádných opatření a o jejich důsledné dodržování. Děkujeme za pochopení!

Bílá hora trochu jinak - přednáška Josefa Špidly


Přihláška na přednášku

Jméno:*
E-mail:*
Čten. číslo:
Předmět:
Poznámka:*

Osobní údaje jsou zpracovávány v rozsahu a účelu uvedeném v Knihovním řádu v samostatné příloze Rozsah a způsoby získávání, zpracování a nakládání s osobními údaji uživatelů Městské knihovny v Přerově a v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) a pouze pro účely administrace pořádané akce. Veškeré osobní údaje budou po skončení akce smazány a skartovány.

Ministerstvo kultury ČRSKIP ČRBibliohelpČte sy rádRosteme s knihouPortál české literaturyCelé Česko čte dětemČtení pomáháČeskoslovenská bibliografická databáze

Nejlepší knihy dětemKnihovny.czSlužba ZískejBookstart

 
Městská knihovna v Přerově,
příspěvková organizace
Žerotínovo nám. 211/36
750 02 PŘEROV
 
tel.: (+420) 581-334-060
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ID datové schránky: kefk5ik

Zřizovatel

Zřizovatelem Městské knihovny v Přerově, příspěvkové organizace je Statutární město Přerov.

Další informace

Mapa webu

Prohlášení o přístupnosti

RSS

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Napište nám nebo zavolejte

Dotazy na služby a výpůjčky:
tel.: +420 581 334 068
sluzby@knihovnaprerov.cz

Dotazy na akce:
tel.: +420 581 334 072
aktivity@knihovnaprerov.cz

Další kontakty