Divadelní představení pro seniory

Podvodníci stále zkouší okrádat důvěřivé seniory. Pod různými záminkami se snaží získat jejich peníze. Správnou cestou, jak kriminální jednání na seniorech minimalizovat, je vzdělávat a poučovat ohroženou skupinu osob, jak rozpoznat manipulativní a falešné chování a jak na něj reagovat.

Za tímto účelem zve Olomoucký kraj s finanční podporou Ministerstva vnitra všechny seniory na komentovaná divadelní představení. Inscenace přiblíží nástrahy, rizika a vhodné reakce na podvodné telefonáty a falešné zprostředkovatele služeb. V rámci programu vystoupí také policista z Krajského ředitelství policie Olomouckého kraje. Každý účastník obdrží preventivní propagační předměty. Program je hrazen z rozpočtu Olomouckého kraje a státní dotace prevence kriminality.

Divadelní představení se uskuteční v pátek 22. listopadu 2019 od 10.00 do 11.30 hodin v kině Hvězda, Čechova 243/49, Přerov.

Vstup je pro všechny seniory zdarma.

V případě zájmu ze strany seniorů je nutné rezervovat si místo na tel. čísle 585 508 604 nebo prostřednictvím e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Divadelní představení pro seniory