Facebook Instagram Twitter RSS

Léčba informací

Přednáška s názvem Léčba informací Mgr. Marie Vilánkové představuje posluchačům netradiční pohled na alternativní i klasickou medicínu. Myslíte, že jen léky s účinnou látkou mohou léčit? Ale co když je to jinak?

Autorka stejnojmenné knihy Léčba informací vystudovala informatiku na Matematicko-fyzikální fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Už dvacet let se zaměřuje na možnosti lidského vědomí a poznání toho, co je pravou příčinou našich nemocí. Přijďte se to dozvědět i vy!

Beseda se uskuteční ve čtvrtek 28. listopadu 2019 od 17.00 hodin v malém sále Klubu Teplo Přerov, Horní nám. 9.

Vstupné 20 Kč, uživatelé Městské knihovny v Přerově s platnou registrací mají vstup zdarma.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Léčba informací - přednáška Marie Vilánkové

Nejlepší knihy dětemNejlepší knihy dětem