Facebook Instagram Twitter RSS

Z Valašska až na konec světa

Vydejte se s námi v říjnu prostřednictvím další cestopisné besedy z Valašska až na konec světa! Cestovatel Jaroslav Jaroš při promítání svého videa a řady fotografií seznámí posluchače se svým putováním po Jižní Americe, při němž stihl navštívit Argentinu, Chile, Patagonii, Ohňovou zemi nebo Buenos Aires, vidět národní parky, ledovce a hory i zažít jedinečnou plavbu po Beaglově kanálu.

Beseda se uskuteční v úterý 29. října 2019 od 17.00 hodin ve velkém sále Klubu Teplo Přerov, Horní nám. 9.

Vstupné 20 Kč, uživatelé Městské knihovny v Přerově s platnou registrací mají vstup zdarma.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Z Valašska až na konec světa - beseda s Jaroslavem Jarošem

Nejlepší knihy dětemNejlepší knihy dětem