Facebook Instagram Twitter RSS

Po transsibiřské magistrále - výstava fotografií

Aby na vlastní kůži zažil dobrodružnou jízdu po transsibiřské magistrále, vydal se Jiří Pupp na měsíční cestu vlakem z Přerova až do ruského Vladivostoku. Jeho jedinečné fotografie z této výpravy po nejdelší železniční trati světa a hlavní dopravní tepně Ruska si nyní můžete prohlédnout i vy.

Výstava fotografií je k dispozici ke zhlédnutí do 28. února 2020 na pobočce knihovny v Předmostí, Hranická 93/14 (v budově staré školy).

Na vaši návštěvu se těší knihovnice!

Po transsibiřské magistrále

Nejlepší knihy dětemNejlepší knihy dětem