Facebook Twitter RSS

Nejkrásnější strom „Pohádkovník“

Knihovny v místních částech Přerova vyhlašují 2. 4. 2018 u příležitosti Mezinárodního dne dětské knihy velkou soutěž o nejkrásnější strom „Pohádkovník“, která je určená pro všechny děti, maminky, tatínky, babičky i dědečky!

Co je vaším úkolem? Přijďte do knihovny a společnými silami vytvořte s pomocí své fantazie libovolnou technikou ten nejhezčí strom! Pomůžete tak získat pro knihovnu skvělou společenskou hru, kterou si pak budete moci zahrát jak v knihovně, tak doma s celou rodinou. Ze všech hotových stromů, které poslouží na nějakou dobu coby výzdoba knihovny, bude vybrán ten nejpovedenější a nejnápaditější!

Soutěže se můžete zúčastnit až do 31. 5. 2018 v provozní době kterékoli z knihoven v těchto místních částech Přerova: Čekyně, Dluhonice, Henčlov, Kozlovice, Lověšice, Lýsky, Penčice, Újezdec, Vinary a Žeravice.

Na vaši účast v soutěži se těší knihovnice!

Výtvarná soutěž knihoven v místních částech Přerov - nejkrásnější strom Pohádkovník