Facebook Twitter RSS

Vyhodnocení velké listopadové soutěže „Stopy slavných Přerovanů napříč stoletím“

Listopad je za námi a spolu s ním skončila také naše velká internetová soutěž, prostřednictvím níž jsme si společně připomněli několik slavných přerovských osobností, a to nejen jejich životní osudy, ale také významnou literární, hudební či výtvarnou tvorbu nebo nezapomenutelné sportovní výkony.

Soutěže se zúčastnilo celkem 9 respondentů, přičemž všichni zaslali správné a úplné znění všech soutěžních otázek. Na základě správných odpovědí byli vylosováni 3 výherci, kteří obdrží knižní publikaci s názvem „Procházka zapomenutým Přerovem“ autora Petra Sehnálka, kterou vydalo a do soutěže věnovalo statutární město Přerov.

A jak zněly správné odpovědi na soutěžní otázky?

1) Karel Vránek

2) Motýl a smrt

3) Skleněná fontána

4) Bajkal

5) Bílá vrána

6) Pavel Hobza

7) Hod oštěpem

8) Pavel Novák

9) Rok ďábla

V návaznosti na nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR) neuvádíme jména vylosovaných účastníků soutěže. Ti již byli kontaktováni prostřednictvím údajů uvedených při zasílání odpovědí do soutěže a vyzváni k převzetí cen.

Ocenění účastníci soutěže si mohou svoji výhru vyzvednout od úterý 4. 12. 2018 do soboty 29. 12. 2018 v půjčovně pro dospělé na Žerotínově náměstí 36 v běžné půjčovní době tohoto pracoviště.

Všem výhercům gratulujeme!

Děkujeme všem zúčastněným a těšíme se na příští setkání při některé z dalších soutěží!