Obsah kurzu - ovládání PC s Windows 10

Základy ovládání PC s Windows 10

Popis kurzu: Počítačový kurz pro úplné začátečníky zaměřený na základy ovládání PC / notebooku, používání klávesnice, myši a touchpadu. Absolventi vzdělávacího kurzu si osvojí základy používání operačního systému Microsoft Windows 10, naučí se používat základní integrované aplikace - Průzkumník, WordPad, Kalkulačka, Poznámkový blok, Malování. Budou schopni práce se složkami, soubory a textem a také s externím zařízením (USB flash diskem). Každý účastník kurzu má k dispozici svůj počítač / notebook.
Obsah kurzu:
  1. Lekce - seznámení se se základy ovládání Windows 10, popis prostředí Windows 10, nabídka Start, použití myši a klávesnice, hardware
  2. Lekce - ovládání integrovaných aplikací Windows 10 - Průzkumník, WordPad, Kalkulačka, Koš, Poznámkový blok, Malování, základní práce s USB flash diskem
  3. Lekce - práce s okny, soubory, složkami a textem, praktická cvičení
Podmínky pro účastníky: Na účastníky vzdělávacího kurzu nejsou kladeny žádné požadavky

Windows 10 prakticky (OBSAH KURZU V PŘÍPRAVĚ)

Popis kurzu: Počítačový kurz zaměřený na prohloubení znalostí a vědomostí při práci s operačním systémem Microsoft Windows 10. Absolventi vzdělávacího kurzu se naučí se instalovat některé aplikace, zkontrolovat aktualizace Windows 10 a jeho zabezpečení. Prohloubí si znalosti uživatelských nastavení prostředí Windows 10. Každý účastník kurzu má k dispozici svůj počítač / notebook.
Obsah kurzu:
  1. Lekce - zabezpečení MS Windows 10, nastavení prostředí MS Windows 10
  2. Lekce - nejpoužívanejší aplikace pro MS Windows, instalace aplikací - odkud stahovat bezplatné, bezpečné a spolehlivé aplikace pro MS Windows 10
  3. Lekce -
Podmínky pro účastníky: Účastník vzdělávacího kurzu musí ovládát základy práce s operačním systémem Microsoft Windows na úrovni kurzu Základy ovládání PC s Windows 10.
Naposledy změněno úterý, 03 září 2019 07:22