Facebook Twitter RSS

Obsah kurzu - ovládání PC s Windows 10

Základy ovládání PC s Windows 10

Popis kurzu: Počítačový kurz pro úplné začátečníky zaměřený na základy ovládání PC / notebooku, používání klávesnice, myši a touchpadu. Účastníci vzdělávacího kurzu si osvojí základy používání operačního systému Microsoft Windows 10, naučí se používat základní integrované aplikace - Průzkumník, WordPad, Kalkulačka, Poznámkový blok, Malování. Budou schopni si prohlédnou fotografie a videa z externích zařízení (USB flash disk) a naučí se základní úpravy nastavení prostředí Windows 10. Každý účastník kurzu má k dispozici svůj počítač / notebook.
Obsah kurzu:
  1. Lekce - seznámení se se základy ovládání Windows 10, popis prostředí Windows 10, nabídka Start, použití myši a klávesnice
  2. Lekce - ovládání integrovaných aplikací Windows 10 - Průzkumník, WordPad, Kalkulačka, Poznámkový blok, Malování
  3. Lekce - prohlížení videí a fotografií ve Windows 10, základní práce s USB flash diskem
  4. Lekce - základní úpravy nastavení Windows 10
  5. Lekce - shrnutí znalostí, opakování probraných témat, dotazy, diskuse
Podmínky pro účastníky: Na účastníky vzdělávacího kurzu nejsou kladeny žádné požadavky

Ovládání PC s Windows 10 pro pokročilé

Popis kurzu: Počítačový kurz zaměřený na prohloubení znalostí a vědomostí při práci s operačním systémem Microsoft Windows 10. Účastníci vzdělávacího kurzu si prohloubí znalosti při užívaní základních integrovaných aplikací - Průzkumník, WordPad. Podrobně se naučí práci se souborových systémem Windows 10 a používání externích paměťových médií - USB flash disk a další. Naučí se instalovat některé aplikace, zkontrolavat aktualizace Windows 10 a jeho zabezpečení. Prohloubí si znalosti uživatelských nastavení prostředí Windows 10. Každý účastník kurzu má k dispozici svůj počítač / notebook.
Obsah kurzu:
  1. Lekce - prohloubení znalostí práce v integrovaných aplikacích Windows 10 - Průzkumník, WordPad
  2. Lekce - souborový systém Windows 10 a práce s USB flash diskem
  3. Lekce - instalace aplikací, aktualizace systému Windows 10 a zabezpečení systému
  4. Lekce - rozšířené úpravy nastavení Windows 10 a práce s ovládacími panely
  5. Lekce - shrnutí znalostí, opakování probraných témat, dotazy, diskuse
Podmínky pro účastníky: Účastník vzdělávacího kurzu musí ovládát základy práce s operačním systémem Microsoft Windows na úrovni kurzu Základy ovládání PC s Windows 10.

Naposledy změněno středa, 15 únor 2017 11:10