Městská knihovna v Přerově

Telefon: (+420) 581-334-060 Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Facebook Instagram Twitter RSS

Logo knihovny

Obsah kurzu - Microsoft Word

Microsoft Word prakticky I.

Popis kurzu: Výukový kurz určený začínajícím uživatelům textového editoru Microsoft Word 365/2019/2016/2013/2010/2007. Absolventi kurzu budou schopni vytvořit jednoduchý textový dokument rozdělený do odstavců a obsahující obrázky. Naučí se vytvořené dokumenty ukládat do složky umístěné v počítači. Veškerá probíraná témata jsou okamžitě prakticky procvičována. Každý účastník kurzu má k dispozici svůj počítač / notebook.
Obsah kurzu:
  1. Lekce - Základní popis ovládání textového editoru MS Word (vysvětlení základních funkcí v panelu nástrojů), vkládání údajů (text, číslo, datum) a jejich základní úprava, vytvoření jednoduchého textového dokumentu, uložení dokumentu do počítače
  2. Lekce - Vzhled stránky, volba zarovnání textu, výběr textu do bloku a práce s vybraným textem, záhlaví a zápatí
  3. Lekce - Vkládání obrázků do textu, zarovnání textu kolem obrázků, úpravy obrázků v textu.
Podmínky pro účastníky: Účastník vzdělávacího kurzu musí ovládát základy práce s operačním systémem Microsoft Windows na úrovni kurzu Základy ovládání PC s Windows 10.

Microsoft Word prakticky II. (V PŘÍPRAVĚ)

Popis kurzu: Výukový kurz určený začínajícím uživatelům textového editoru Microsoft Word 365/2019/2016/2013/2010/2007. Kurz navazuje na pořádaný kurz Microsoft Word prakticky I. Pro absolvování kurzu není podmínkou absolvování uvedeného kurzu, ale u učastníků se předpokládají znalosti s prací v Microsoft Word na úrovni kurzu Microsoft Word prakticky I. Účastník vzdělávacího kurzu si rozšíři znalosti v práci s texty v textovém editoru MS Word a využívání dalších funkcí. Veškerá probíraná témata jsou okamžitě prakticky procvičována. Každý účastník kurzu má k dispozici svůj počítač / notebook.
Obsah kurzu:
  1. Lekce - Práce se styly
  2. Lekce - Vkládání objektů do textu, SmartArt
  3. Lekce - Hromadná korespondence
Podmínky pro účastníky: Účastník vzdělávacího kurzu musí ovládát základy práce s operačním systémem Microsoft Windows na úrovni kurzu Základy ovládání PC s Windows 10 a základy ovládání textového editoru na úrovni kurzu MS Word prakticky I.

Microsoft Word prakticky III. (V PŘÍPRAVĚ)

Popis kurzu: Výukový kurz určený začínajícím uživatelům textového editoru Microsoft Word 365/2019/2016/2013/2010/2007. Kurz navazuje na pořádaný kurz Microsoft Word prakticky II. Pro absolvování kurzu není podmínkou absolvování uvedeného kurzu, ale u učastníků se předpokládají znalosti s prací v Microsoft Word na úrovni kurzu Microsoft Word prakticky II. Účastník vzdělávacího kurzu si rozšíři znalosti v práci s texty v textovém editoru MS Word a využívání dalších funkcí. Veškerá probíraná témata jsou okamžitě prakticky procvičována. Každý účastník kurzu má k dispozici svůj počítač / notebook.
Obsah kurzu:
  1. Lekce - Pokročilá práce se styly
  2. Lekce - Obsahy a rejstříky
  3. Lekce - Pravopis, psaní rovnic
Podmínky pro účastníky: Účastník vzdělávacího kurzu musí ovládát základy práce s operačním systémem Microsoft Windows na úrovni kurzu Základy ovládání PC s Windows 10 a základy ovládání textového editoru na úrovni kurzu MS Word prakticky I. a II.

 

Naposledy změněno pondělí, 02 září 2019 17:52

Ministerstvo kultury ČRSKIP ČRBibliohelpČte sy rádRosteme s knihouPortál české literaturyCelé Česko čte dětemČtení pomáháČeskoslovenská bibliografická databáze

Nejlepší knihy dětemKnihovny.czBookstart

 
Městská knihovna v Přerově,
příspěvková organizace
Žerotínovo nám. 211/36
750 02 PŘEROV
 
tel.: (+420) 581-334-060
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ID datové schránky: kefk5ik

Zřizovatel

Zřizovatelem Městské knihovny v Přerově, příspěvkové organizace je Statutární město Přerov.

Další informace

Mapa webu

Prohlášení o přístupnosti

RSS

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Napište nám nebo zavolejte

Dotazy na služby a výpůjčky:
tel.: +420 581 334 068
sluzby@knihovnaprerov.cz

Dotazy na akce:
tel.: +420 581 334 072
aktivity@knihovnaprerov.cz

Další kontakty