Facebook Twitter RSS

Prázdniny jsou za dveřmi aneb Hrajeme hry na přání!

Máš svoji oblíbenou hru, kterou by sis chtěl v Háčku zahrát s kamarády, ale ještě na ni nepřišla řada? Pak není nic jednoduššího, než využít tuhle příležitost a navštívit klub poslední dva pátky před prázdninami - prostor totiž dostanou všechny vaše hry na přání! Kromě nejrůznějších deskovek bude připraven také X-BOX, na kterém budeš moci vyzkoušet spoustu zábavných pohybových aktivit.

A pozor! Nezapomeňte, že Háčko má stejně jako ty dvouměsíční letní prázdniny, proto se znovu uvidíme zase v září!

To však neznamená, že si nemůžeš se svými kamarády přijít do knihovny zahrát některou z našich her i o prázdninách. Ty jsou pro tebe připraveny, tak se s kamarády domluv a přijďte k nám. Uvidíš, že to bude zábava. Nabídka her je u nás široká a můžeš si je dokonce půjčit i domů! (klikni pro zobrazení jejich seznamu)

Hry na přání hrajeme v herním klubu „Háčko“ v pátek 21. a 28. června 2019 od 14.00 do 16.00 hodin v půjčovně pro děti na Palackého ul. 1.

Na tebe i všechny ostatní hráče se těší vedoucí klubu Alča a Peťa!

Herní klub Háčko

Facebook - Herní klub Háčko