Facebook Twitter RSS

Sázky a týmové soupeření – to je Párty Alias Velká sázka!

Párty Alias Velká sázka v mnohém připomíná oblíbenou společenskou hru Activity, ale nabízí větší spektrum úkolů, které budou muset soutěžící splnit, aby se jejich tým dostal co nejdříve do cíle! Na hráče postupně čekají jak úkoly slovní a kreativní, tak fyzické činnosti. A aby to všechno nebylo příliš jednoduché, plnění úkolů je samozřejmě omezeno časovým limitem, který nemilosrdně odměřují přesýpací hodiny! Tak se dejte do toho a užijte si s touto party hrou pořádnou dávku legrace a zábavy!

Hru Párty Alias Velká sázka hrajeme v herním klubu „Háčko“ v pátek 31. května 2019 od 14.00 do 16.00 hodin v půjčovně pro děti na Palackého ul. 1.

Na všechny hráče se těší vedoucí klubu Alča a Peťa!

Herní klub Háčko

Facebook - Herní klub Háčko