Městská knihovna v Přerově

Telefon: (+420) 581-334-060 Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Facebook Instagram Twitter RSS

Logo knihovny

Březnová internetová soutěž „Vraždy podle Agathy“

Nejen pro všechny skalní fanoušky, ale i příležitostné čtenáře a posluchače detektivek královny zločinu Agathy Christie jsme si na březen připravili audiosoutěž Vraždy podle Agathy. Důvtipné zápletky, napínavý děj a nečekaná rozuzlení  - to jsou detektivky této slavné spisovatelky.

Od roku 1920 se prodala více než miliarda výtisků jejích knih, které byly přeloženy do více jazyků než díla Williama Shakespeara. Jen Bible Agathu Christie stále ještě překonává v počtu jazyků, ve kterých je dostupná. Autorčina legendární hra Past na myši se v londýnském West Endu hraje nepřetržitě od svého uvedení v roce 1952 a stala se tak nejdéle hranou divadelní hrou v historii. Vedle klasických tištěných titulů existují její díla již také v podobě audioknih, namluvených našimi předními herci a dabéry.

Agatha Christie vytvořila ve svém díle několik originálních postav, z nichž mezi ty nejslavnější patří Hercule Poirot - belgický detektiv žijící v Anglii, a slečna Marplová – postarší neprovdaná dáma, která vystupuje jako amatérský detektiv.

Pravidla soutěže

Každý březnový týden, a to pravidelně vždy v úterý a ve čtvrtek, se na internetových stránkách Městské knihovny v Přerově (www.knihovnaprerov.cz/soutez/) budou objevovat nové soutěžní otázky. První z celkového počtu osmi soutěžních otázek bude zveřejněna v úterý 5. března 2019.

Všechny soutěžní otázky budou vystaveny na webu až do neděle 31. 3. 2019, kdy bude celá soutěž ukončena. Do této doby budete moci na otázky odpovídat, a to buď každý týden jednotlivě, nebo hromadně na konci soutěže. Je důležité, aby všechny odpovědi byly odeslány v řádném termínu a v případě zasílání přes internet ze stejné e-mailové adresy, a to na knihovní e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Po ukončení soutěže budou vylosováni tři nejúspěšnější soutěžící, kteří správně odpoví na co největší počet otázek. Výherci budou odměněni jednou z nejnovějších audioknih s detektivním příběhem Agathy Christie a ti, kteří nebudou uživateli naší knihovny, získají bezplatnou registraci do 30. září 2019.

Soutěže se mohou zúčastnit jak uživatelé Městské knihovny v Přerově, tak ti, kteří nejsou registrovanými uživateli našich knihovních služeb. Registrovaní účastníci soutěže musí s každou odpovědí uvést své jméno a číslo čtenářského průkazu. Soutěžící, kteří nejsou registrovanými uživateli knihovny, musí s každou odpovědí uvést své kontaktní údaje (jméno, příjmení, rok narození, adresu a e-mailovou adresu, popř. telefonní číslo), abychom je mohli v průběhu soutěže správně identifikovat.

Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci organizátora a jejich rodinní příslušníci. Za rodinné příslušníky se pro účely této soutěže považují osoby tvořící domácnost a/nebo osoby blízké.

Vzory odpovědí na soutěžní otázky:

V předmětu každé odpovědi zasílané e-mailem uvádějte „SOUTĚŽ“.

Soutěžící, který je registrovaným uživatelem knihovny:

Odpověď na otázku č. 1.

Jan KOS
Čtenářské číslo: 123456

Soutěžící, který není registrovaným uživatelem knihovny:

Odpověď na otázku č. 1.

Jan KOS
Rok narození: 1970
Kosí ulice 11, Kosov 123 45
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
popř. tel.: +420 111 222 333

Těšíme se na vaši účast v soutěži a přejeme mnoho zábavy a úspěchů při hledání správných odpovědí.

Osobní údaje jsou zpracovávány v rozsahu a účelu uvedeném v Knihovním řádu v samostatné příloze Rozsah a způsoby získávání, zpracování a nakládání s osobními údaji uživatelů Městské knihovny v Přerově a v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) a pouze pro účely administrace soutěž. Veškeré osobní údaje budou po jejím skončení smazány a skartovány.

Březnová internetová soutěž - Vraždy podle Agathy

 

Ministerstvo kultury ČRSKIP ČRBibliohelpČte sy rádRosteme s knihouPortál české literaturyCelé Česko čte dětemČtení pomáháČeskoslovenská bibliografická databáze

Nejlepší knihy dětemNejlepší knihy dětem

 
Městská knihovna v Přerově,
příspěvková organizace
Žerotínovo nám. 211/36
750 02 PŘEROV
 
tel.: (+420) 581-334-060
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ID datové schránky: kefk5ik

Zřizovatel

Zřizovatelem Městské knihovny v Přerově, příspěvkové organizace je Statutární město Přerov.

Další informace

Mapa webu

Prohlášení o přístupnosti

RSS

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Napište nám nebo zavolejte

Dotazy na služby a výpůjčky:
tel.: +420 581 334 068
sluzby@knihovnaprerov.cz

Dotazy na akce:
tel.: +420 581 334 072
aktivity@knihovnaprerov.cz

Další kontakty