Facebook Twitter RSS

Čtenářská amnestie

Městská knihovna v Přerově vyhlašuje pro své zapomnětlivé uživatele čtenářskou amnestii! Jestliže v Týdnu knihoven vrátíte v pořádku všechny knihy, časopisy, audioknihy a CD, promineme vám na žádost všechny sankční poplatky za upomínky. Čtenářská amnestie se nevztahuje na pohledávky vymáhané právní cestou!

Čtenářská amnestie proběhne od 1. 10. do 7. 10. 2018 na všech pobočkách a odděleních Městské knihovny v Přerově, a to včetně knihoven v místních částech Přerova v provozní době všech těchto pracovišť.

Těšíme se na setkání s vámi!

Čtenářská amnestie - Týden knihoven 2018