Městská knihovna v Přerově

Telefon: (+420) 581-334-060 Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Facebook Instagram Twitter RSS

Logo knihovny

Stoleté kukátko – výtvarná soutěž pro děti

Městská knihovna v Přerově – pobočka Předmostí vyhlašuje u příležitosti 100. výročí založení Československé republiky výtvarnou soutěž pro děti do 15 let s názvem Stoleté kukátko!

Soutěž probíhá od 3. 9. 2018 do 30. 11. 2018 a je určena jak pro jednotlivce, tak pro skupiny dětí do 15 let.  Úkolem soutěžících je ztvárnit libovolnou výtvarnou technikou na výkresu formátu A3 vývoj jednoho z nabízených témat (móda, hračky, sport, jídlo, technika, auta nebo řemesla) za uplynulých 100 let.

Výkresy sloužící pro účely soutěže je možné vyzvednout u pracovnice pobočky Městské knihovny v Přerově v Předmostí nebo použít své vlastní. Všechny soutěžní práce musí být na zadní straně označeny jménem, příjmením a věkem soutěžícího a dále jménem a příjmením společně s telefonním kontaktem nebo e-mailovou adresou jeho zákonného zástupce.

Soutěžní práce je nutné odevzdat nejpozději do 30. 11. 2018 na pobočce Městské knihovny v Přerově – Předmostí, Hranická 93/14. Všechny odevzdané výtvarné práce budou po ukončení soutěže využity k výzdobě pobočky knihovny v Předmostí a budou k dispozici ke zhlédnutí v provozní době tohoto pracoviště. Nejzdařilejší práce budou do konce roku 2018 vyhodnoceny a jejich autoři odměněni drobnými věcnými cenami.

Těšíme se na vaši účast v soutěži!

Stoleté kukátko – výtvarná soutěž pro děti


Přihláška do soutěže

Jméno:*
E-mail:*
Čten. číslo:
Předmět:
Poznámka:

Osobní údaje jsou zpracovávány v rozsahu a účelu uvedeném v Knihovního řádu v samostatné příloze Rozsah a způsoby získávání, zpracování a nakládání s osobními údaji uživatelů Městské knihovny v Přerově a v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) a pouze pro účely administrace pořádané akce. Veškeré osobní údaje budou po skončení akce smazány a skartovány.

Ministerstvo kultury ČRSKIP ČRBibliohelpČte sy rádRosteme s knihouPortál české literaturyCelé Česko čte dětemČtení pomáháČeskoslovenská bibliografická databáze

Nejlepší knihy dětemKnihovny.czBookstart

 
Městská knihovna v Přerově,
příspěvková organizace
Žerotínovo nám. 211/36
750 02 PŘEROV
 
tel.: (+420) 581-334-060
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ID datové schránky: kefk5ik

Zřizovatel

Zřizovatelem Městské knihovny v Přerově, příspěvkové organizace je Statutární město Přerov.

Další informace

Mapa webu

Prohlášení o přístupnosti

RSS

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Napište nám nebo zavolejte

Dotazy na služby a výpůjčky:
tel.: +420 581 334 068
sluzby@knihovnaprerov.cz

Dotazy na akce:
tel.: +420 581 334 072
aktivity@knihovnaprerov.cz

Další kontakty