Obal si svou učebnici!

Nový školní rok je opět tady a na všechny školou povinné čeká již na začátku prvního školního měsíce celá řada povinností. Jednou z nich je nezbytné obalení sešitů a učebnic, které však mnohdy není tak jednoduché, jak by se na první pohled mohlo zdát. My v knihovně proto všem malým i větším školákům nabízíme pomoc s přípravou do školy v podobě obalování nestandardních formátů školních učebnic! Pokud si tedy s jejich obalením nevíte sami rady, přijďte za námi - společnými silami to určitě zvládneme!

Obalení učebnic je zpoplatněno těmito částkami:

• velikost učebnic nebo sešitů odpovídající formátu A5/2 Kč/kus
  • velikost učebnic nebo sešitů odpovídající formátu A4/4 Kč/kus

S obalováním učebnic vám pomůžeme na pobočce v Předmostí, Hranická 93/14, a to v týdnu od 4. 9. do 8. 9. 2017 v běžné provozní době. S obalením učebnic vám také pomůžeme v půjčovně pro děti na Palackého ul. 1, a to v termínu od 11. 9. do 29. 9. 2017, kdy bude půjčovna po rekonstrukci topení znovu otevřena v běžné provozní době.

Přijít můžete přímo do půjčovny nebo se předem přihlásit přes přihlášku uvedenou níže.

Těšíme se na vás!

Obal si svou učebnici!