Poplatky za nové registrace u dětí mají v létě prázdniny!

Holky, kluci, je vám míň než 15 let? Máte rádi knížky a chcete se stát čtenáři přerovské knihovny? Pak pro vás máme skvělou zprávu! Během celých letních prázdnin vám vyřídíme registraci ke službám knihovny na celý rok úplně zdarma!

Nabídka registrace zdarma pro nové uživatele do 15 let platí od 1. 7. do 31. 8. 2021 na všech pracovištích knihovny včetně místních částí. Registrace je platná po dobu 12 měsíců od data vydání.

Akce se nevztahuje na již existující registrace a jejich prodloužení.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Roční registrace zdarma

Nejlepší knihy dětemKnihovny.czSlužba ZískejBookstart