Do knihovny zdarma na celý rok!

Chystáte se již dlouho zaregistrovat do knihovny, ale ještě jste k nám nedošli? Neváhejte a udělejte to v březnu, kdy na prvních 50 nově příchozích uživatelů čeká roční registrace ke službám Městské knihovny v Přerově zcela zdarma! Přijďte tedy co nejdříve využít tuto možnost a zastavte se za námi!

Nabídku roční registrace zdarma pro nové uživatele můžete využít od 1. 3. do 31. 3. 2021 prostřednictvím "výdejních okének" na všech pobočkách a odděleních Městské knihovny v Přerově, a to včetně knihoven v místních částech Přerova v provozní době těchto pracovišť.

Akce se nevztahuje na rodinnou registraci!

Žádáme všechny uživatele, aby při využití služeb knihovny dodržovali veškerá nařízená opatření - udržovali doporučené bezpečnostní rozestupy, používali připravenou dezinfekci na ruce a důsledně dbali pokynů pracovníků knihovny.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Roční registrace zdarma

Nejlepší knihy dětemKnihovny.czSlužba ZískejBookstart