Odlož mobil v knihovně

Máte doma starý vysloužilý mobilní telefon? Nevíte si rady, co s ním? Jednoduše nám ho odevzdejte v Městské knihovně v Přerově a soutěžte o poukázku na nákup knih v hodnotě 1000 Kč nebo balíčky věcných cen! "Odlož mobil v knihovně" je společný projekt neziskové organizace ASEKOL, Kraje Vysočina Olomouckého kraje, jehož smyslem je rozšíření povědomí o třídění vysloužilého elektrozařízení

Jak tedy postupovat, když se rozhodnete svůj starý telefon odložit?

1. Na lístek, nálepku nebo vytištěný kupon (k dispozici v knihovně nebo ke stažení na stránkách projektu) napište požadované informace (jméno, kontaktní telefon, e-mailová adresa, místo, kde jste telefon odevzdali).
  2. Připevněte lístek či kupon k telefonu gumičkou nebo kouskem lepicí pásky.
  3. Vložte telefon do označeného boxu na některém ze sběrných míst v knihovně.

V Městské knihovně v Přerově můžete odevzdat své vysloužilé mobilní telefony do sběrných boxů v půjčovně pro dospělé na Žerotínově nám. 36, v půjčovně pro děti na Palackého ul. 1 a na městských pobočkách na Velké Dlážce 44 a v Předmostí, Hranická 93/14.

Každý soutěžící, který odevzdá správně označený vysloužilý mobilní telefon, bude zapojen do soutěže o poukázku na nákup knih dle vlastního výběru a o balíčky věcných cen. Čím více starých a nepoužívaných mobilních telefonů nám odevzdáte, tím větší šanci na výhru budete mít!

• 1. - 10. místo - poukázka na nákup knih v hodnotě 1 000 Kč
  • 11. - 30. místo - balíčky věcných cen
  • všechny vítězné subjekty obdrží také diplom za účast v soutěži

Akce bude v knihovně probíhat od 14. června do 30. září 2021 a výhry budou předány do konce října. Podrobné informace se dozvíte na sběrných místech nebo na www.odlozmobil.cz.

Zajímá vás, co se bude dít s vaším odloženým telefonem dál? Všechny vybrané telefony budou následně odborně rozebrány a recyklovány. Pomozte nám zvýšit povědomí o třídění vysloužilého elektrozařízení! Více informací na www.cervenekontejnery.cz.

Odlož mobil v knihovně