Městská knihovna v Přerově

Telefon: (+420) 581-334-068 Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Logo knihovny

Rytířský příměstský tábor s knihovnou

Hledáte vhodný program pro své děti na letní prázdniny? A co takhle je přihlásit na příměstský tábor, který pořádá na svém dětském oddělení Městská knihovna v Přerově? Pokud chcete, aby vaše děti zažily během letních prázdnin zábavný týden s pestrým a nabitým programem, neváhejte a přihlaste je!

Tábor je určen pro děti ve věku od 8 do 14 let, a to jak pro registrované uživatele přerovské knihovny, tak pro ty, kteří naši knihovnu nenavštěvují. Kapacita tábora je omezena maximálním počtem 15 účastníků v jednom turnuse

Na táborníky čeká program v podobě zahajovacího setkání panošů, celodenního turistického výletu do Dluhonic s prohlídkou pozorovatelny, pěšího výletu ke koním do areálu Střední školy zemědělské v Přerově, rytířského klání (sportovní a pohybové hry v přírodě i knihovně) a rozloučení s táborem v podobě pasování dětí na rytíře a složením přísahy. V době, kdy děti nebudou na výletě nebo v přírodě, bude pro ně připraven program plný her, soutěží nebo kreativního tvoření v prostorách půjčovny pro děti nebo pobočky knihovny na Velké Dlážce.

Příměstský tábor se uskuteční ve dvou termínech, a to od 12. 7. do 16. 7. 2021 a od 9. 8. do 13. 8. 2021 (každý den v době od 8.00 do 16.00 hodin). Otevření každého turnusu je podmíněno jeho naplněním minimálním počtem 10 účastníků!

Cena za jeden týden (turnus) činí 1 500 Kč/účastník. V této částce je zahrnuta strava (3x oběd, pitný režim, ovoce), veškerý potřebný výtvarný materiál a kšiltovka, kterou si pak účastníci na památku odnesou domů. V případě celodenních výletů mimo Přerov nebude oběd zajištěn a dítě musí mít s sebou vlastní svačinu.

Všechny aktivity a činnosti dětí zařazené do programu příměstského tábora jsou plánovány tak, aby vyhovovaly aktuálním bezpečnostním a hygienickým opatřením a obecným nařízením, která v souvislosti s epidemií koronaviru COVID-19 v České republice stanovuje vláda.

Pro bližší informace a přihlašování dětí se obraťte osobně na knihovnice půjčovny pro děti na Palackého ul. 1, telefonicky na číslech 581 334 076 popř. 724 519 662 nebo e-mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Přihlášky podávejte nejpozději do 25. 6. 2021.

Dokumenty ke stažení:

Rytířský příměstský tábor v knihovně

Ministerstvo kultury ČRSKIP ČRBibliohelpČte sy rádRosteme s knihouPortál české literaturyCelé Česko čte dětemČtení pomáháČeskoslovenská bibliografická databáze

Nejlepší knihy dětemKnihovny.czSlužba ZískejBookstart

 
Městská knihovna v Přerově,
příspěvková organizace
Žerotínovo nám. 211/36
750 02 PŘEROV
 
tel.: (+420) 581-334-060
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ID datové schránky: kefk5ik

Zřizovatel

Zřizovatelem Městské knihovny v Přerově, příspěvkové organizace je Statutární město Přerov.

Další informace

Mapa webu

Prohlášení o přístupnosti

RSS

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Napište nám nebo zavolejte

Dotazy na služby a výpůjčky:
tel.: +420 581 334 068
sluzby@knihovnaprerov.cz

Dotazy na akce:
tel.: +420 581 334 072
aktivity@knihovnaprerov.cz

Další kontakty