Městská knihovna v Přerově

Telefon: (+420) 581-334-068 Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Logo knihovny

ONLINE: Egypt - víc než pyramidy

Pod pojmem Egypt si většina lidí vybaví slova jako Hurghada nebo pyramidy v Gíze. Tato země toho nabízí ale mnohem více, než jen pár turistických atrakcí. Vypravme se proto na přednášce cestovatele, publicisty a fotografa Jiřího Kaláta do pouště na západě země, stejně jako k Suezskému kanálu nebo do hor Sinajského poloostrova.

Jiří Kalát (1984 Havlíčkův Brod, nyní žije v Pardubicích) je cestující pisálek přednášející pro lidi, kteří rádi poslouchají. Miluje Blízký Východ a severní Afriku, ale rád se toulá kdekoliv, kde je možné zažít nějaké to dobrodružství či poznat něco nového. Je autorem knihy Všichni tady lžou, spolupracuje s několika časopisy i cestovatelskými portály a přednáší na festivalech i různých místech po celé ČR. Je spoluzakladatelem portálu Cestoklub, který je prostorem pro přednášky v současné době, která zamezila cestování a pořádání kulturních akcí pro veřejnost. Více informací o přednášejícím najdete na http://jiri-kalat.cz/

Přednáška se uskuteční ve středu 12. května 2021 od 17.00 hodin online formouOdkaz na přednášku bude umístěn zde, a to v den konání akce v 16:30. Živé vysílání bude zahájeno v 17.00 hodin. 

Akce je pro všechny účastníky zdarma. 

Egypt - víc než pyramidy - přednáška Jiřího Kaláta

 

Ministerstvo kultury ČRSKIP ČRBibliohelpČte sy rádRosteme s knihouPortál české literaturyCelé Česko čte dětemČtení pomáháČeskoslovenská bibliografická databáze

Nejlepší knihy dětemKnihovny.czSlužba ZískejBookstart

 
Městská knihovna v Přerově,
příspěvková organizace
Žerotínovo nám. 211/36
750 02 PŘEROV
 
tel.: (+420) 581-334-060
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ID datové schránky: kefk5ik

Zřizovatel

Zřizovatelem Městské knihovny v Přerově, příspěvkové organizace je Statutární město Přerov.

Další informace

Mapa webu

Prohlášení o přístupnosti

RSS

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Napište nám nebo zavolejte

Dotazy na služby a výpůjčky:
tel.: +420 581 334 068
sluzby@knihovnaprerov.cz

Dotazy na akce:
tel.: +420 581 334 072
aktivity@knihovnaprerov.cz

Další kontakty