Městská knihovna v Přerově

Telefon: (+420) 581-334-068 Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Logo knihovny

Den pro dětskou knihu

Holky, kluci, rodiče! Po roce je tu zase Den pro dětskou knihu a my vás u této příležitosti zveme na dětské oddělení Městské knihovny v Přerově, kde bude poslední listopadovou sobotu po celé dopoledne připraven pro všechny návštěvníky zajímavý program.

Nadšenci do deskových her mohou navštívit náš herní klub Háčko, který bude v rámci této akce výjimečně otevřen v sobotu a kde bude na návštěvníky čekat spousta společenských her. Stačí si jen vybrat, kterou deskovku si chcete zahrát, najít vhodného spoluhráče a zábava může začít!

Nejen starší děti a jejich rodiče pak budou moci v knihovně strávit čas vlastnoruční výrobou vánočního stromečku v květináči pod vedením floristky Kristýny Janáčkové. S sebou si přineste pouze květináč dle svého výběru o průměru 12-15 cm, ostatní potřebný materiál bude k dispozici na místě za cca 80 Kč. Složitosti práce se rozhodně bát nemusíte, výrobek totiž lehce zvládnou i méně zruční návštěvníci.

Den pro dětskou knihu se koná v sobotu 30. listopadu 2019 v půjčovně pro děti na Palackého ul. 1 od 9.00 do 12.00 hodin.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Den pro dětskou knihu


 

Ministerstvo kultury ČRSKIP ČRBibliohelpČte sy rádRosteme s knihouPortál české literaturyCelé Česko čte dětemČtení pomáháČeskoslovenská bibliografická databáze

Nejlepší knihy dětemKnihovny.czSlužba ZískejBookstart

 
Městská knihovna v Přerově,
příspěvková organizace
Žerotínovo nám. 211/36
750 02 PŘEROV
 
tel.: (+420) 581-334-060
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ID datové schránky: kefk5ik

Zřizovatel

Zřizovatelem Městské knihovny v Přerově, příspěvkové organizace je Statutární město Přerov.

Další informace

Mapa webu

Prohlášení o přístupnosti

RSS

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Napište nám nebo zavolejte

Dotazy na služby a výpůjčky:
tel.: +420 581 334 068
sluzby@knihovnaprerov.cz

Dotazy na akce:
tel.: +420 581 334 072
aktivity@knihovnaprerov.cz

Další kontakty