Den pro dětskou knihu v Předmostí

Pobočka Městské knihovny v Přerově v Předmostí zve všechny malé čtenáře a jejich rodiče poslední listopadovou sobotu do knihovny, a to u příležitosti Dne pro dětskou knihu. Zajímá vás, co bude na programu? Bude se zde číst ze zajímavých dětských knížek, prostor dostanou také zábavné stolní hry a v závěru si vytvoříme kouzelný obrázek.

Touto akcí chceme malé čtenáře a jejich rodiče zároveň seznámit s novou Abecedou her, která bude probíhat od ledna následujícího roku. Každé první úterý v měsíci se totiž budeme pravidelně setkávat v knihovně v Předmostí, kde si budeme společně hrát, číst, tvořit a rozvíjet svou fantazii.

Den pro dětskou knihu se koná v sobotu 30. listopadu 2019 na pobočce knihovny v Předmostí, Hranická 93/14 (v budově staré školy) od 9.00 do 12.00 hodin.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Den pro dětskou knihu v Předmostí