Facebook Instagram Twitter RSS

Půjčování pedagogické literatury

Jste učitel, student, pracovník v pomáhající profesi nebo se prostě jen zajímáte o pedagogickou literaturu? Městská knihovna v Přerově rozšířila své služby o absenční půjčování této speciální literatury, která je vhodná jak pro pedagogické pracovníky a studenty, tak pro všechny ostatní uživatele knihovních služeb. Jedná se o pracovní sešity, učebnice, odborné publikace nebo např. metodické příručky a návody určené pedagogům mateřských škol, 1. i 2. stupně základních škol, středních škol i gymnázií.

Pedagogická literatura s označením „PED“ je k dispozici k vypůjčení v oddělení pro dospělé na Žerotínově nám. 36, a to pro všechny uživatele s platnou registrací v Městské knihovně v Přerově. Absenčně si lze literaturu vypůjčit na jeden měsíc s možností prodloužení až na dobu tří měsíců.

Půjčování pedagogické literatury

Nejlepší knihy dětemNejlepší knihy dětem