Facebook Twitter RSS

Uzavření pobočky knihovny v místní části Újezdec

Vážení čtenáři a uživatelé Městské knihovny v Přerově,

dovolujeme si vás upozornit na uzavření pobočky Městské knihovny v Přerově, v místní části Újezdec z technických důvodů, a to od 27. 11. 2018 do odvolání.

Všechny výpůjčky knihovních dokumentů (knihy, časopisy), uskutečněné na této pobočce, byly uživatelům automaticky prodlouženy minimálně do konce měsíce března 2019. Případné existující upomínky nebudou po celou dobu uzavření pobočky dále navyšovány a zůstanou ve výši, v jaké byly před uzavřením knihovny. Všichni uživatelé této pobočky, kteří mají platnou registraci, mohou navštívit ktérékoliv jiné pracoviště Městské knihovny v Přerově nebo jiné místní části a vypůjčit si další knihovní dokumenty.

O opětovném otevření pobočky knihovny v místní část Újezdec vás budeme včas informovat.

Děkujeme za pochopení a omlouváme se za případné komplikace.